partner

Boom vyhrál 5. etapu BinckBank Tour

11.08.2017 | Marek Matějka

Lars Boom (LottoNL Jumbo) vyhrál klasikářskou 5. etapu BinckBank Tour se startem a cílem v Sittard-Geleenu. Nizozemec na domácí půdě nastoupil 1900 metrů před cílem z elitní skupiny klasikářů a dojel s náskokem 3 vteřin před druhým Petrem Saganem (BORA-hansgrohe) a třetím Gregem Van Avermaetem (BMC).

V této čelní skupině dojel i Petr Vakoč (Quick-Step Floors), který strávil celou etapu v úniku, získal i prémie na ,,zlatém kilometru" a poté byl chvíli jediným zástupcem týmu Quick-Step Floors v první skupině. Až šest kilometrů před cílem se do skupiny, kterou táhl především Peter Sagan a také dvojnásobný vítěz Tim Wellens (Lotto Soudal), dostali Van Avermaet a Philippe Gilbert (Quick-Step Floors) a André Greipel (Lotto Soudal). 

Závěr však takticky nejlépe zvládl Lars Boom a posunul se do čela celkového pořadí, dvě vteřiny před Sagana. Dosavadní lídr Stefan Küng (BMC) měl problémy, kvůli defektu musel dlouho dojíždět soupeře a při rozhodujícím dělení vepředu chyběl. Tom Dumoulin (Sunweb) je třetí a Petr Vakoč se dostal na osmou příčku se ztrátou 32 vteřin. 

Pláště Continental TrailKing 27,5"

Prodám pláště Continental Trailking 27,5"....

799 ,- Více..

RIDLEY PHAETON Ultra Lite alu + carbon,...

Rám: Ultra Lite Alu + carbon zadní...

16990 ,- Více..

Ochranný silikonový kroužek na sedlovku

Nové silikonové kroužky na sedlovku chránící...

50 ,- Více..

Představec Spank Oozy 65mm černý

Prodám velmi zachovalý představec Spank Oozy...

899 ,- Více..