Giant liga - Boubal ve žlutém již může slavit

12.09.2017 | Jan Kotal

Giant liga - Boubal ve žlutém již může slavit

GP SKR cyklodresy.cz, patnáctý závod 16. ročníku seriálu Giant Liga 2017, se ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ pojede jako finálový. Budou se tak rozdělovat poslední body do celkového hodnocení. Kriterijní série začala v dubnu a teď na konci září míří do super finále, které navíc okoření svojí účastí Jiří Ježek.

Poslední závod, již jako „Odveta“, se pak pojede 20. září od 17:00 a bude to zároveň rozlučkový závod s profi kariérou našeho nejúspěšnějšího paralympionika, mistra světa a vítěze Světového poháru Jiřího Ježka (Team Dukla Praha).

Rozlučka Jiřího Ježka

Hlavní závod kategorie muži Elite startuje od 17:30 a pořadatelé připravili prvenství na pásce, kdy si v každém kole nejlepší dva na pásce rozdělí 2 a 1 bod.

V soutěži aktivity se blýskl v minulém týdnu Petr Fiala (AC Sparta Praha) a vybojoval puntíkovaný dres, kdy nasbíral nejvíce prémiových bodů v soutěži Bageterie Boulevard prestige. Uvidíme zda ho udrží před dalším rychlíkem Honzou Rajchartem (Česká spořitelna – Accolade).

Ve středu 13. září již od 16:50 odstartují mládežnické kategorie. Po nich pak v pořadí patnáctý díl GIANT LIGY 2017, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži Elite a masters.

Kalendář výsledky a propozice na webu akce
www.giantliga.cz

DT SWISS 350 STRAIGHTPULL

Prodám novou sadu DT SWISS 350 STRAIGHTPULL...

4000 ,- Více..

NOVÁ kazeta Shimano Ultegra 6800 11sp...

Prodám lehkou silniční kazetu s velkým...

1000 ,- Více..

Silniční kolo Carrera

Prodám silniční kolo Carrera velikosti M,...

6990 ,- Více..

Bunda Gore bike s windstopper

Nabizim bundu zn.Gore bike wear velikost M s...

800 ,- Více..