Britský dres od KALAS Sportswear

05.01.2017 | Marek Matějka

Britský dres od KALAS Sportswear

Britský svaz cyklistiky včera odhalil novou podobu svého oblečení, které budou hájit reprezentanti týmu Velké Británie v sezóně 2017.

Přední tuzemský výrobce cyklistického oblečení na zakázku se v listopadu představil jako oficiální dodavatel oblečení pro tým Velké Británie, jemuž dodá cyklistické a civilní oblečení pro následující čtyři roky.

Hlavní kouč týmu British Cycling Iain Dyer podotýká: „Je nám potěšením spolupracovat s firmou KALAS Sportswear. Od samého začátku zcela chápou naše požadavky na nejkvalitnější cyklistické oblečení. To, že máme tak zkušeného a spolehlivého dodavatele oblečení, má pro náš tým neocenitelný význam.“

Nové cyklistické oblečení, které budou oblékat jezdci všech disciplín, skýtá tradiční prvky vycházející z vlajky Spojeného království v kombinaci s národní mapou v kamuflážním vzoru. Upnutý střih a elastický materiál závodního dresu “Razor“ z nové kolekce KALAS harmonicky završuje celkový dojem designu britského národního týmu.

Jednatel a spolumajitel firmy KALAS Jakub Věncek dodává: „Spolupráce s Britským svazem nám otevírá zajímavé příležitosti, jak uplatnit naše dovednosti v plném rozsahu. Kvalitní cyklistické oblečení vyrábíme již přes více než 25 let a všechny naše nabyté zkušenosti jsme promítli do modelové řady 2017, která bude dostupná i pro fanoušky týmu.“

British Cycling má i nového sponzora, banku HSBC. Z dresu zmizelo logo Sky. V dresu KALAS budou jezdit velké hvězdy různých disciplín - Mark Cavendish, Chris Froome, Laura Kenny a tak dále.

Nová výbava britského šatníku bude k dostání i pro české fanoušky na e-shopu KALAS začátkem března.Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


KC
Krásnej design a naprostá bomba, že se česká značka takhle prezentuje v Anglii. Držím palce.
06.01.2017 16:41:00