Jaké jsou samolepky na kolo se jménem od bicistickers.com?

15.05.2018 | Bicistickers.com

Jaké jsou samolepky na kolo se jménem od bicistickers.com?

Samolepky na kolo se jménem a vlajkou jsou nutnou výbavou každého profesionálního závodníka. V tomto článku se podíváme na ty, které používají závodníci po celém světě a přitom se vyrábí v Čechách.

Většina profesionálních cyklistů používá jmenovky s vlajkou země, které si lepí na kolo a na helmu. Tyto samolepky jsou v podstatě povinnou výbavou všech závodníků, neboť odlišit si své kolo a helmu v situaci, kdy celý tým používá stejné vybavení, je velmi obtížné. Tyto samolepky používají i cyklističtí nadšenci, kteří si touto samolepkou zdobí svá kola.

Tyto samolepky je možné objednat i prostřednictvím webu bicistickers.com, a to nejen proto, že jsou to našinci, ale také proto, už samolepky vyrábí nějaký ten pátek a kvalita je samolepek je na velmi vysoké úrovni, a to za přijatelnou cenu.

Na stránkách bicistickers.com jsou na výběr 4 různé tvary designové varianty, volíte barvy, nebo průhledné provedení. Laminace je možná buď lesklá nebo matná, tak aby samolepka ladila s provedením laku kola. Vzhled samolepky je vidět před dokončením objednávky, včetně přesných rozměrů. Jde si ještě přiobjednat šikovné ochranné samolepky proti poškrábání laku od bovdenu nebo malé samolepky vlajek pro patrioty.

Samolepky se prodávají za jednotnou cenu 299 Kč a za tuto cenu obdržíte 6 ks samolepek ve velikosti na rám a dalších 6ks menších na helmu. Jmenovky jsou od výrobce laminované, na výběr je lesklá nebo matná laminace, což ochrání text před poškrábáním a barvy před vyblednutím, zároveň ladí s provedením laku kola. Materiál je dostatečně elastický, takže se dá hezky nalepit i na jemně zakroucené povrchy rámů nebo ještě více se to hodilo na přilbu.


Ukázky samolepek na kolo se jménem od bicistickers.com

Pro čtenáře Roadcycling.cz máme jednu dobrou zprávu nakonec. Pokud použijete při objednávce slevový kupón RCCZ, dostanete slevu 25 % a celé balení vás tak vyjde na 225 Kč a to už stojí za zvážení.

Foto: Cadel Evans a George Hincapie na Cape Epic 2017 s jmenovkami od Bicistickers


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste