Kalas Sportswear bude dva roky oblékat Euskadi Basque Country Murias

09.01.2018 | TZ - Kalas Sportswear

Kalas Sportswear bude dva roky oblékat Euskadi Basque Country Murias

S velkým potěšením Vám dnes představujeme nový design týmu Euskadi Basque Country Murias a zároveň oznamujeme podepsání nové dvouleté smlouvy s tímto pro kontinentálním týmem.

Firma Kalas Sportswear podporuje tento tradičně baskický tým již třetím rokem a těší se z toho, že spolupráce bude pokračovat i nadále. Tým Euskadi Basque Country Murias se posouvá nově do vyšší kategorie a míří tak za svým cílem se dostat mezi elitní formace World Tour.

„Jako baskický tým a Baskové jsme velmi hrdí na tradice a dlouhodobá partnerství, a proto je pro nás velmi důležité spolupracovat s partnery, kteří jsou s námi od začátku. Ve firmě Kalas jsme našli nejen velmi kvalitního dodavatele cyklistického oblečení, ale také loajálního a dlouholetého partnera. Nemůžeme se dočkat, až jim splatíme tuto důvěru účastí na závodech té nejvyšší kategorie,“ řekl k novému podpisu generální manažer týmu Paulinho Barrenechea Ormazabal.

„Živě si vybavuji závody v Baskicku v době, kdy jsem ještě závodil. Baskicko má ve světě cyklistiky obrovskou tradici a její fanoušci jsou pověstní svým legendárním fanděním jak na španělské Vueltě, tak hlavně v pyrenejských etapách na Tour de France. Spolupráce a jednání s tímto týmem je vždy výborná a moc se těším, že naše značka se po loňském debutu na Tour de France představí i na letošní Vueltě a dosáhneme tak dalšího milníku v historii naší firmy,“ dodal za firmu Kalas Sportswear její marketingový ředitel František Raboň.Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste