König na Czech Cycling Tour startovat nebude

08.08.2017 | Libor Matějka

König na Czech Cycling Tour startovat nebude

Leopold König ze zdravotních důvodů nebude na startu letošní CCT, píše v titulku oficiální stránka našeho jedničkového závodu.

Smutná zpráva pro naše fanoušky. Leopolda Königa (BORA hansgrohe) ze zdravotních důvodů na startu letošní CCT neuvidíme. Přejeme mu brzké uzdravení! Dodávají stránky CCT.

Ale tak nějak se s tím počítalo a mnohde jinde diskutovalo. A málokdo věřil jeho startu na CCT!  Co k tomu dodat? 

Ano, může mít Leo König zdravotní problémy, to není věc v posledních letech neobvyklá, ale proč dává (letos již poněkolikáté) pořadatelům naději? Opravdu neví to podstatné o svém zdravotním stavu?

Těžko něco víc psát o letité kauze zdravotního stavu Leopolda Königa a jeho vstupu do sezóny.

Foto SirottiMohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


K12
Proč ho vůbec někdo platí ? Jako já ho chápu,je talentovaný,ale jeho zdravotní stav je katastrofální... Nezaměstnal bych ho ani v Elkov Authoru..
08.08.2017 21:30:40
K2.40
Platí ho proto, že má uzavřenou nějakou smlouvu, do které já ani ty nevidíme a nezname její znění. Že ty bys ho nezaměstnal, není rozhodující. Tým určitě dělá co může, aby se Leo uzdravil a mohl se znovu postavit na start. Hlavně neuspěchat to.
09.08.2017 12:05:59
hsv
Bohužel, Leo je takový Rosický české silniční cyklistiky. Snad stihne alespoň Vueltu.
09.08.2017 13:14:09
CIGI
Je to zkrátka "invalida"-když přijdou závody, to stejný je i " Křižák" a jsou i další. Ale co hodně nechápu-jak se všude tlačí tým Fany Gastro Příbram - tak konkrétně Hebík: v posledních letech žádný výsledky (tak akorát na lopatárně), na CCT 99.místo a už je zapojen do "Okolo Jižních Čech" - ten to tam teda vytrhne....
16.08.2017 19:56:18