MS After Season Meeting - poraďte se s profesionály

13.11.2017 | Marek Matějka

MS After Season Meeting - poraďte se s profesionály

Chcete vědět, jak se psychicky připravují špičkoví závodníci za pomoci odborníků? Chcete využít zkušeností a poznatků profesionála Petra Vakoče pro zlepšení vlastních výkonů a výsledků? Pak přijměte pozvání na setkání s profesionálními sportovci na Mental Supremacy After Season Meeting.

Seminář se koná v sobotu 25. 11. V Říčanech u Prahy. A o co jde? Jedná se o setkání s odborníky na mentální přípravu před výkonem a s jejich klienty, profesionálními závodníky Petrem Vakočem, Ondřejem Cinkem, Barborou Průdkovou a dalšími. Nejdříve zjistíte, jak psychika ovlivňuje sportovní výkon. Poté následuje beseda se samotnými závodníky, kteří vám předají zkušenosti z praxe. Ta bude probíhat ve dvou skupinách, vždy se dvěma závodníky, aby kontakt se závodníky byl vždy co nejbližší. Skupiny se poté vymění.

Setkání vede Radim Valigura, který se stará o mentální přípravu Petra Vakoče, spolupracoval s Martinou Hingisovou a spolupracuje se sportovci mnoha odvětví a pomáhá s mentální přípravou i vedení a zaměstnancům společností.

Petr Vakoč spolupracuje s Radimem Valigurou a společností First Mental Supremacy School dlouhodobě a pomáhá mu vyladit psychiku na důležité závody: „Jsem rád, že se mohu opět podělit o praktické rady a umožnit ostatním nahlédnout do klíčových situací, které rozhodují v závodě o vítězství. Budu rád, když se zúčastní všichni, kteří se chtějí posouvat výkonnostně dále. Rad a tipů z minulosti mám mnoho. Těším se, že skrze Radima Valiguru budou moci účastníci poznat v čem tkví mentální příprava sportovce."

Akce se koná 25. 11. v Říčanech u Prahy, V Chobotě 2112. Začíná se v 13:30 a nejdříve přijde na řadu teorie v podání Radima Valigury o mentální přípravě sportovce podle metodiky Mental Supremacy. Následuje přestávka a volná diskuze a poté workshop se závodníky.

Kapacita semináře je omezená, přihlásit se můžete ZDE.

Foto 1MSSMohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste