Na mistráky jako VIP host

17.06.2017 | Libor Matějka

Na mistráky jako VIP host

Blíží se republikové šampionáty a pořadatelé ve Žiaru nad Hronom se důkladně připravují. V nabídce mají i prostory s maximálním servisem, tak abyste si mohli plně užít šampionát.

Známe to třeba z cyklokrosu, nebo belgického Ronde. Stany s občerstvením a maximálním servisem pro hosty si například pro Okolo Flander staví jednotlivé týmy, sponzoři a organizátoři pro své VIP hosty.

Také ve Žiaru nad Hronom bude jeden prostor na cílové pásce vyhrazen pro tribunu, do které si můžete koupit vstupenku a máte celý den zajištěno občerstvení, výhled na cílovou pásku a možnost sledování závodu na televizních obrazovkách, když bude peloton na okruhu. Je to novinka mezi pořadateli republikových šampionátů, ale obvyklá věc při mistrovství světa, etapových závodech a závodech WorldTour.

Lístek na tribunu stanu stojí 35 eur, dopředu si jej můžete koupit na portále ticketportal.sk, tam se dozvíte i víc informací. K dostání budou lístky i na místě až do naplnění celé kapacity tribuny.

Pochopitelně se pořadatelé plně věnují i dalším fanouškům, kteří budou na trati. Je zabezpečené parkování a organizace dopravy v místě konání MR. 

Podrobné informace najdete na stránkách pořadatele www.cyklistika2017.sk

Ilustrační fotoMohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


G.P.
Už tam valím...!
21.06.2017 17:39:20