Nikola Nosková vyhrála Giro del Trentino

17.06.2017 | Marek Matějka

Nikola Nosková vyhrála Giro del Trentino

Další významný úspěch získala česká cyklistka Nikola Nosková (BePink Cogeas), zvítězila v prestižním italském závodě Giro del Trentino.

Nikola Nosková vyhrála před Švédkou Hannou Nilsson (BTC City Ljubljana) a švýcarskou reprezentantkou Sinou Frei. V závodě 1. kategorie získala 80 cenných bodů a UCI potvrdila roli favoritky před Mistrovstvím republiky.

,,Byl to hodně těžký závod. Měřil 101 kilometr a prvních 90 kilometrů se jelo rychle po rovině a na větru. Zbytek už byl v kopci s jedním sjezdem", přiblížila mladá česká reprezentantka italský závod. ,,Necítila jsem se moc dobře, bylo velké vedro, musely jsme se hodně občerstvovat. Až v závěru jsem se rozjela, peloton se v kopci nadělil a potom jsem zbyla vepředu sama. Ale kvůli tomu, jak jsem od začátku závodu cítila a taky vedru, jsem byla šťastná, že už je konec.," dodala Nosková.

Na začátku příštího týdne se vrací do České republiky kvůli mistrovství republiky, kde bude usilovat o titul v časovce i silničním závodě.

Nikole můžete ještě do zítřka pokládat své dotazy v prvním online rozhovoru na RoadCycling.cz - ZDE.Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste