partner

Soutěž s Expres CZ Scott Team Kolín a Pohlednicí online

01.11.2017 | TZ Expres CZ Scott Team Kolín

Soutěž s Expres CZ Scott Team Kolín a Pohlednicí online

Fanděte s Expres CZ Scott Teamem Kolín a Pohlednicí online špičkovému cyklokrosu a vyhrajte slosovatelné vstupenky na Velkou cenu městu Kolína v cyklokrosu!

Již tento víkend od 4. do 5. listopadu odstartuje Mistrovství Evropy v cyklokrosu. Místem konání je k naší radosti jihočeský Tábor. Nabízí se Vám tak jedinečná možnost zhlédnout špičkový cyklokros a podpořit naše nominované závodníky. Kvalitu kolínských reprezentantů potvrzuje vypsaná nominace, čítající hned pět zástupců. V elitní kategorii nechybí Tomáš Paprstka s Janem Nesvadbou. V kategorii do 23 let pak loňský národní šampion Šimon Vaníček. A v neposlední řadě dva junioři Jakub Schierl a Alvin Tomášek.

Soutěž s 

Navštivte 4.  5. listopadu libovolný závod programu ME v Táboře, vyfoťte se s vaším favoritem, nebo oblíbenou pasáží závodní tratě a získejte dvě slosovatelné vstupenky na Velkou cenu města Kolína v cyklokrosu, která se jede 9. prosince jako závod kategorie C1 a Mistrovství České republiky dorosteneckých kategorií.

Ceny: Každý účastník soutěže obdrží dvě slosovatelné vstupenky

Termín uzávěrky: 7.12. 2017

Adresa: Jan Slavíček, Ve Vilkách 142, 541 01 Trutnov

Pravidla soutěže: Z webu nebo mobilní aplikace Pohlednice Online nám pošlete fotku s naším závodníkem na ME v Táboře. Fotku nahrajte do aplikace, kde z ní vytvořte pohlednici a na její zadní stranu nezapomeňte uvést svoje jméno i příjmení.  A pozor, pohlednice musí dorazit na naši adresu nejpozději do 7.12. 2017 a z fotky by měla být dobře rozpoznatelná soutěžící osoba. Pokud splníte tato jednoduchá pravidla, zařadíme vás na seznam výherců a na vstupu do areálu obdržíte svou vstupenku. Mobilní aplikaci Pohlednice Online si můžete stáhnout zdarma zde!

Jednoduchý návod:

Populární službu Pohlednice Online můžete využívat i po závodech. Potěšte rodinu i své známé fotkami z dovolené nebo z jiných sportovních zážitků, v poštovní schránce je pohlednice z vašich fotek určitě příjemně překvapí.


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste