Startujeme novou MTB cykloškolu Vojtěcha Berana - v hlavní roli mistr světa Michal Prokop

06.03.2018 | Alltraning.cz

Startujeme novou MTB cykloškolu Vojtěcha Berana - v hlavní roli mistr světa Michal Prokop

Tréninkové centrum Alltraining.cz pod vedením zkušeného trenéra Mgr. Vojtěcha Berana je vám opět blíž. Společně s Michalem Prokopem jsme pro vás připravili komplexní výukový seriál, kde v jednotlivých lekcích jednoduše naučíme každého cyklistu správně jezdit i trénovat na HORSKÉM kole.

V našem výukovém seriálu vás provedeme metodickou řadou od úplných základů až po technicky obtížné prvky při jízdě v terénu. Ty si můžete hravě osvojit na některém z našich tréninkových kempů techniky na horském kole po celé České republice. Tím se vaše jízda stane správná, bezpečná a hlavně i zábavná. Pro celé natáčení seriálu Alltraining cycling Academy  jsme vybrali výjimečné prostředí slunné Mallorky, která nabízí ideální zázemí pro naše zahraniční tréninkové kempy.

Chcete se zdokonalit v jízdě na horské kole?

Vše co v naší cykloškole uvidíte, vás rádi naučíme na našich kempech

REZERVACE KEMPŮ CYCKLOŠKOLY

SLEDUJTE NÁS TAKÉ:

==================

Web

Facebook

První díl uvedeme již brzy, tak buďte U TOHO A DEJTE VAŠEMU SPORTOVÁNÍ NOVÝ A SPRÁVNÝ IMPULZ! Na vaše zlepšení a přízeň celého seriálu po celou cyklistickou sezonu se těší autor a garant projektu Mgr. Vojtěch Beran, tým trenérů Alltraining.cz a Michal Prokop, skvělý závodník, technik, několikanásobný mistr světa a svěřenec našeho tréninkového a rehabilitačního centra.

Trénujte s námi chytře a mějte pod naším vedením z cyklistiky radost a příjemný prožitek!Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


CIGI
Příspěvek byl smazán za porušování pravidel.
06.03.2018 23:13:34