V Plzni by rád prodal vynikající formu Michal Kesl (NejlevnějšíPNEU.cz)

04.09.2018 | Jan Kotal

V Plzni by rád prodal vynikající formu Michal Kesl (NejlevnějšíPNEU.cz)

Šestnáctý závod 17. ročníku seriálu Giant Liga 2018 pokračuje v Plzni na Rapidu ve středu 5. září. Vynikající formu by rád přetavil ve vítězství Michal Kesl (Nejlevnější PNEU.cz). Jezdec, který se může pochlubit i zlatou medailí z dráhového ME a stříbrnou medailí ze Světového poháru dráhařů, kde až ve finálové stíhací jízdě podlehl Bradleymu Wigginsovi (pozdějšímu čtyřnásobnému vítězi Olympijských Her a vítězi Tour de France). Je to už sice 16 let, ale i tak na ně Michal Kesl rád zavzpomíná.

Na startu tentokrát bude chybět lídr seriálu Martin Boubal, který s týmem startuje na etapovém závodě Okolo Jižních Čech.

Sportovní odpoledne na Rapidu odstartují náborové závody pro děti od 4 do 12 let HERVIS Tour 2018, pak si zazávodí starší žáci v rámci IL Sano Cupu. Pro nejmenší děti bude v prostoru startu a cíle připraven pravý řetízkový kolotoč.

Michal Kesl

Závodníci pojedou opět prvenství na pásce, kdy si v každém okruhu nejlepší dva borci připíší 2 a 1 bod. A aby jezdci drželi vysoké tempo, budou vypisovány prémie o nejaktivnějšího jezdce Bageterie Boulevard prestige.

Zářiová soutěž aktivity Giant ligy 2018 o nejaktivnějšího jezdce měsíce bude opravdu hodně hektická, neb se bude bodovat pouze tento závod. Příští díl už jezdci pojedou nebodovanou „ODVETU“ po seriálu Giant liga 2018.

Zveme vás tímto na souboje jednotlivců a týmů, které pokračují opět v Plzni ve sportovním areálu Rapid.

Ve středu 5. září od 17:30 hodin tak odstartuje již šestnáctý díly GIANT LIGY 2018, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži Elite a masters. Start mládežnických kategorií HERVIS Tour startuje od 16.00 hodin a IL SANO CUP startuje již od 16:50 hodin.

PROPOZICE HERVIS Tour

 

Kalendář a propozice na webu akce

 Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


CIGI
úspěchy před 16ti lety??? dneska taky už jen ta "lopata" ti zbývá... a zejména s týmem "nejlevnější pneu". Tomu přece cyklistika vůbec nic neříká!
06.09.2018 22:22:34
cirkl a andula
To je stejně tah: prodej pneu zakomponovat do cyklistiky! Tam už ale nejezdí vůbec nikdo (krom tebe.)
16.09.2018 23:42:07