partner

Soutěžte s magazínem Electric Bike Action

Soutěžte s magazínem Electric Bike Action

Magazín Electric Bike Action je stabilním a nezávislým časopisem o elektrokolech, jediným pravidelným periodikem v tomto oboru na našem trhu. Je určen pro veřejnost a zájemce o elektrokola, pro lidi z oboru, pro prodejce elektrokol i mechaniky. Je žádaným časopisem pro každého, kdo elektrokolo vlastní, zajímá se o tento moderní trend, případně o nákupu nového e-biku uvažuje. Electric Bike Action je k dostání v trafikách, u prodejců elektrokol, ve formě předplatného anebo prostřednictvím cílené distribuce na vybrané adresy.

Světový i domácí obsah

Každé dva měsíce máte možnost dozvědět se novinky a trendy ze světa i z domácího trhu a číst o všem, co se šustne ve světě elektrokol. Časopis je licenční a čerpá necelou polovinu obsahu z originálního vydání stejnojmenného titulu v USA. Druhou polovinu obsahu doplňuje vlastní tvorbou tuzemské redakce a monitoruje veškeré dění u nás: výstavní akce, prezentace, nové modely, testy elektrokol a příslušenství, elektrifikační přestavby, srovnávací testy, zajímavé prodejny elektrokol, přestavby elektrokol, tuning a tak dále.

Důležitou součástí magazínu je jeho publicistická část, ve které Electric Bike Action nepřináší pouze názory lidí z oboru, ale také přibližuje elektrokola těm, kteří o nich zatím nikdy nepřemýšleli anebo netušili, že je může elektrokolo zajímat a uchvátit. V časopisu tak najdete reportáže o závodění na elektrokolech, rozhovory s osobnostmi o jejich první jízdě na elektrokole, zkušenosti a první jízdy profesionálních silničářů či bikerů na kolech s elektrickou dopomocí, objevitelské cesty na elektrokolech a další zajímavosti.

Elektrokolo je pro každého

Elektrokolo je úžasným vynálezem pro každého – cyklistu i necyklistu. Spojuje na vyjížďkách lidi rozdílné výkonnosti, smazává hendikep, je rehabilitační pomůckou anebo třeba adrenalinovým strojem na zážitky a nečekaná poznání. Kolo s elektrickou dopomocí má tolik tváří, kolik uživatelů. A každý si z něho vezme to, co je pro něj podstatné a důležité. Kdo ho nevyzkoušel, tak o jízdním kole stále ještě neví všechno, to nám věřte!

Časopis stojí v trafice nebo cyklistické prodejně 99 Kč, v rámci výhodného předplatného tištěné i elektronické verze je levnější a zdarma vždy ve vaší schránce. Vychází 6x ročně, rozsah je dle sezony 100-120 stran.

Více informací najdete na webových stránkách časopisu: www.electricbikeaction.cz.

V galerii máte možnost vidět různá elektrokola v akci anebo focená pro potřeby testování. Tyto a stovky dalších snímků najdete každé dva měsíce na stránkách časopisu!

gallery

V soutěži s Electric Bike Action tři z vás vyhrávají tyto ceny:

Roční předplatné magazínu (6 vydání, lze změnit na elektronické předplatné) + sadu na čištění kol No-H20 v hodnotě 750 Kč.

Soutěž potrvá do 2. července.

Soutěžní podmínky naleznete ZDE.

 


Tretry exustar

Prodam lehce jete trery exustar,velikost...

700 ,- Více..

prodám dětské kolo Madison 24

staré asi 8 let. rám železo. 18 převodů....

1200 ,- Více..

Celoodpružené kolo GT idrive

Nabízím k prodeji rekreačně jetého fulla od...

11999 ,- Více..

Cyklokrosové kolo Specialized

Prodám zachovalé cyklokrosové kolo...

13999 ,- Více..