Kašečkin také pozitivní!!! Astana

08.08.2007 | RoadCycling.cz

Kazach Andrej Kašečkin (Astana) měl 1. srpna při mimosoutěžní kontrole krve také pozitivní test!!! Stáj Astana jezdci okamžitě zastavila činnost a po Vinokurovovi a odstoupení celé stáje z Tour je to tak další těžká rána tomuto týmu, který si sám na měsíc srpen pozastavil svou činnost, aby mohl zvážit své další kroky.

V těchto dnech se tým vydal do Švýcarských Alp na tréninkový kemp, takže ani tam nebudou mít klid. Navíc výrobce oděvů Craft po skandálu na Tour oznámil ukončení spolupráce s týmem. Na druhé straně - automobilka Škoda ho bude podporovat i nadále.

V nedávném rozhovoru pro švýcarský časopis Le Temps, jehož útržky dnes přinesl server Cyclingnews.com, se generální ředitel týmu Astana Marc Biver přizná, že v průběhu Tour byl naivní. Případ Kašečkina ještě nebyl na pořadu dne a proto se rozhovor týkal pouze Vinokurova. Vinovo chování se prý změnilo po jeho pádu: "Obklopil se bodyguardy a nosil ty tmavé sluneční brýle. Jako hvězda. Mechanik, který ho zná dlouho a dobře mi řekl, že ho nikdy neviděl tak nervózního...". Zároveň také obhajoval Michele Ferrari. S ním prý osobně má dobré zkušenosti a jeho tréninkové plány byly prý výborné. Také nevěří v nějakou naprostou čistotu sportu "Jsou země kde se za krádež seká ruka. A stejně se krade."...

MTB Haibike Seet Hardnine 5.0

Velikost 40cm (S). Špičkový stav,...

16490 ,- Více..

Pravé řazení Shimano SLX SL-M670 I-Spec...

Zcela nové, nikdy nepoužité, plná záruka....

299 ,- Více..

Středové složení Specialized Alloy OSBB

Určeno pro BB30 kliky i rám. Vhodné pro...

999 ,- Více..

SPD PEDÁLY SHIMANO PD-M540

Prodám jeté SPD pedály Shimano PD-M540....

490 ,- Více..