Kašečkin také pozitivní!!! Astana

08.08.2007 | RoadCycling.cz

Kazach Andrej Kašečkin (Astana) měl 1. srpna při mimosoutěžní kontrole krve také pozitivní test!!! Stáj Astana jezdci okamžitě zastavila činnost a po Vinokurovovi a odstoupení celé stáje z Tour je to tak další těžká rána tomuto týmu, který si sám na měsíc srpen pozastavil svou činnost, aby mohl zvážit své další kroky.

V těchto dnech se tým vydal do Švýcarských Alp na tréninkový kemp, takže ani tam nebudou mít klid. Navíc výrobce oděvů Craft po skandálu na Tour oznámil ukončení spolupráce s týmem. Na druhé straně - automobilka Škoda ho bude podporovat i nadále.

V nedávném rozhovoru pro švýcarský časopis Le Temps, jehož útržky dnes přinesl server Cyclingnews.com, se generální ředitel týmu Astana Marc Biver přizná, že v průběhu Tour byl naivní. Případ Kašečkina ještě nebyl na pořadu dne a proto se rozhovor týkal pouze Vinokurova. Vinovo chování se prý změnilo po jeho pádu: "Obklopil se bodyguardy a nosil ty tmavé sluneční brýle. Jako hvězda. Mechanik, který ho zná dlouho a dobře mi řekl, že ho nikdy neviděl tak nervózního...". Zároveň také obhajoval Michele Ferrari. S ním prý osobně má dobré zkušenosti a jeho tréninkové plány byly prý výborné. Také nevěří v nějakou naprostou čistotu sportu "Jsou země kde se za krádež seká ruka. A stejně se krade."...

SCOTT GENIUS 40 prodám levně dohodou!

Kolo nebylo moc používáno.Jako nové bylo...

27999 ,- Více..

MTB ELITE BOA

Prodám pánské tretry Scott Elite Boa,...

1500 ,- Více..

Silniční kolo Ghost

Prodám silniční kolo Ghost (stavba)...

11500 ,- Více..

Merida Ninety six 96 HFS 1000

Kolo pouzivano minimalne, kotoucove brzdy,...

13000 ,- Více..