Bahrain Merida podepsal dva neo-profi

14.11.2019 | Jiří Vlasák, foto: CCC team

Bahrain Merida podepsal dva neo-profi

Bahrain Merida prochází výraznou obměnou. Dosud podepsal 11 nových cyklistů. Nejnověji dva mladé nováčky: Kolumbijce Buitrago Sancheze a Brita Freda Wrighta.

Z týmu jistotně odešli bratři Nibaliové a Rohan Dennis. Dosud není oficiálně známo, co bude s Domenicem Pozzovivem i Valeriem Agnolim, dlouholetým souputníkem Vincenza Nibaliho. 

Přišlo osm lidí z WorldTour včetně takových hvězd, jako je Landa, Poels, Bilbao či Cavendish. Nyní tedy k převážně zkušeným cyklistům přibrali nadějné mladíky, kteří se mohou pochlubit slušnými výsledky v závodech kategorie U23. 

Santiago Buitrago Sanchez je dvacetiletý talentovaný kolumbijský vrchař, který minulou sezónu strávil v italském týmu třiadvacítkářů. Jeho vrchařské schopnosti, které předváděl především na Giro della Valle d'Aosta upoutaly pozornost vedení týmu Bahrain Merida. 

Fred Wright (na titulním snímu uprostřed) se již v srpnu 2019 připojil k týmu CCC jako trainee. Tento dvacetiletý Brit má dráhařskou průpravu a jako takový se bude specializovat na klasiky a hromadné dojezdy. Vloni i letos se předvedl v dobrém světle na závodech U23, na kontě má mj. vítězné etapy z Giro Ciclisto d´Italia a Tour de l'Avenir. 

"Jsme velmi rádi, že v týmu můžeme uvítat tyto talentované jezdce, a těšíme se, že jim poskytneme prostor pro jejich cyklistický růst,“ říká generální manažer týmu Brent Copeland.

Bottechia

Prodam malo jetou silnicku Bottechia 8Avio...

25000 ,- Více..

Hamax siesta

Nabizim detskou sedacku na kolo.sedacka je v...

10000 ,- Více..

130ks brzdových pák Shimano Nexus...

Nabízíme k prodeji balení 130ks levých...

1000 ,- Více..

Dětský ultralehký speciál 26´´

Nabízím nové dětské ultralehké kolo na 26´´...

23000 ,- Více..