Koncem června stihneme ještě Beskyd tour

12.06.2019 | Libor Hrdina

Koncem června stihneme ještě Beskyd tour

Letošní ročník nejstaršího cyklomaratonu, založeného v roce 1994, se ponese v duchu čtvrtstoletého jubilea. Jak bývalo v počátcích těchto akcí u nás zvykem, obdrží každý účastník v rámci standardního startovného hodnotný dárek. Letos je to již delší dobu propagovaný dres, který má za sebou ostré testování a sklízí jen pochvalu.

Pravidelní účastníci vědí, že se před třemi lety zásadně proměnila podoba závodu v souvislosti s přestěhováním do ski resortu Bílá v Beskydech, kde jednak našel kvalitní zázemí, ale hlavně se podařilo vytýčit  kompaktní, ryze horskou trasu závodu, kdy celá 163 km dlouhá trasa projíždí jen dvanácti obcemi, vyhýbá se frekventovaným úsekům a přitom nevynechá tradiční beskydské vrcholy předchozích ročníků.

Díky kolidujícímu termínu s Mistrovstvím České republiky v silniční cyklistice v Trnavě se letos Beskyd tour stane doménou amatérské a hlavně hobby cyklistiky.  Pro vás, kteří sbíráte body do RoadCupu, tak skýtá díky předpokládané neúčasti elitních jezdců naději na zisk větší porce bodů.

RoadCup 2019

Foto: Žíža

 

Prodám triatlonový časovkářský speciál...

Prodám triatlonový časovkářský speciál...

49000 ,- Více..

Karbonové kolo Specialized Stumpjumper...

Nabízím k prodeji toto výborné horské kolo...

31000 ,- Více..

Dámská silnička Focus Cayo

Prodám krásnou velmi málo používanou dámskou...

28000 ,- Více..

Superior XP29 SE

Prodam kolo Superior XP29 SE. Koupeno...

17000 ,- Více..