Poděkování organizátorů VC Temelín

30.08.2016 | MUDr. Pavel Jelínek

Poděkování organizátorů VC Temelín

Vážení partneři Velké ceny Temelína, 

máme za sebou dlouho připravovaný náročný víkend plný cyklistiky. Podle prvních ohlasů ze závodu snad mohu prohlásit, že veškerá očekávání závodníků a doufám, že i vás, našich partnerů, se podařila naplnit. 

Na podrobné vyhodnocení celé akce je ještě brzy. Takže jen stručně zmíním, že celkem se zúčastnilo 260 sportovců, udělili jsme 4 tituly akademického mistra republiky a 7 titulů mistra Jihočeské amatérské ligy. Zdarma si u nás zazávodilo na 30 dětí a každé z nich si navíc díky vám domů odneslo drobné dárky. Peloton v hlavním stokilometrovém závodě čítal přes 110 závodníků, mnohdy zvučných jmen, kteří na jih Čech dorazili ze všech koutů republiky. O vysoké sportovní úrovni svědčí i fakt, že ani náročná trať a vysoké tempo hlavní skupinu neroztrhaly a o vítězi rozhodoval až závěrečný spurt. 

Samozřejmě jsme dbali i na bezchybné pořadatelské zajištění. Navázali jsme na loňský vysoký standard, takže i letos se závodilo na uzavřené trati s úplným vyloučením silničního provozu. Výsledkový servis pracoval rychle a bezchybně a v cíli jsme každému nabídli občerstvení v ceně startovného. Pro vyhlašovací ceremoniál jsme museli připravit na 60 balíčků, které jsme díky vám dokázali naplnit hodnotnými věcnými cenami, trofejemi, poukázkami, a také finančními odměnami. 

Dovolte tedy, abych vám poděkoval za podporu, které se nám z vaší strany dostává. Doufám, že i v budoucnu budeme moci společně závod rozvíjet. Bez vás by Velká cena Temelína nebyla taková, jaká je! 

gallery

Kompletní fotogalerie je ke shlédnutí na našem Facebooku.