Trek-Segafredo kompletní

09.11.2019 | Jiří Vlasák, foto: Sirotti

Trek-Segafredo kompletní

Trek-Segafredo oznámil konečný seznam cyklistů pro sezónu 2020, desátou v jeho existenci. Tým bude mít 27 členů. Hlavní postavou je čtyřnásobný vítěz Grand Tour Vincenzo Nibali, který je jednou z 9 nových tváří v týmu.

34letý Nibali si z Bahrain-Meridy bere i svého bratra Antonio a pár lidí z podpory. Do amerického týmu přicházejí také zkušenější Kenny Elissonde (Team Ineos), Emils Liepins (Wallonie-Bruxelles) či Alexander Kamp (Riwal Readynez). 

Nibali se přesouvá do Treku po třech letech strávených v Bahrain-Meridě: "Velká důvěra, kterou ve mně Trek a Segafredo a všichni ostatní sponzoři projevují, je velmi motivující. Jsem velmi rád, že mohu pokračovat v mé cyklistické kariéře v Trek-Segafredo a těším se na rok 2020." 

Do týmu přichází i několik nadějných mladíků: britský šampion v časovce U23 Charlie Quarterman, Španěl Juan Pedro López, etapový vítěz z letošního Giro della Valle d'Aosta, dále Lucemburčan Michael Ries a hlavně juniorský mistr světa na silnici, teprve 18 letý Quinn Simmons. 

Nejcitelnější jsou odchody specialisty dlážděných klasik Johna Degenkolba, který míří do Lotto Soudal, zatímco Michael Gogl a Fabio Felline se připojují k týmu NTT, resp. Astana.  Markel Irizar odchází do cyklistického důchodu a Peter Stetina se hodlá zaměřit na gravel racing.

Kompletní soupiska vypadá takto: Julien Bernard (Fra), Gianluca Brambilla (Ita), Giulio Ciccone (Ita), Will Clarke (Aus), Nicola Conci (Ita), Koen De Kort (Ned), Kenny Elissonde (Fra), Niklas Eg (Den), Alexander Kamp (Den), Alex Kirsch (Lux), Emils Liepins (Lat), Juan Pedro López (Spa), Bauke Mollema (Ned), Jacopo Mosca (Ita), Matteo Moschetti (Ita), Ryan Mullen (Irl), Antonio Nibali (Ita), Vincenzo Nibali (Ita), Mads Pedersen (Den), Richie Porte (Aus), Charlie Quarterman (GBr), Kiel Reijnen (USA), Michael Ries (Lux), Quinn Simmons (USA), Toms Skujins (Lat), Jasper Stuyven (Bel), Edward Theuns (Bel).

 

Italská zapletená kola Enduro XL -...

Veškeré naše slevy kol a komponentů modelové...

8990 ,- Více..

Range Road Gmilesi Bellinzona Cycles...

Zdravím všechny cyklo fandy, nabízím k...

21999 ,- Více..

Aster Disc

celokarbonová kola 50mm 12mm a 12x142 mm ...

15000 ,- Více..

Karbonový rám Eddy Merckx carbon mXm,...

Originální rámový set Eddy Merckx se...

9000 ,- Více..