5. etapa Tour de Pologne - ŽIVĚ
07.08.2014 | -mlm-
Vítejte u živých fotoreportážních vstupů z páté etapy Kolem Polska ze Zakopaného do Štrbského Plesa na Slovensku. první horská etapa letošního ročníku měří 190 kilometrů a závodníci překonají jednou stoupání Huty a hned třikrát stoupání do Štrbského Plesa. Cíl je ve výšce 1313 metrů nad mořem.
Ve vedení celkové klasifikace je stále Petr Vakoč z týmu Omega Pharma - Quick step, ale dnes se celkové pořadí určitě výrazně přesype.
Přímý televizní přenos začíná v 17:30 na Eurosportu.
Mohlo by vás zajímat
Cyklisté otvírají domácí sezonu v Hlohovci
24.03.2023

Výsledky upraveny A Petr žluťáka má i zítra :-)
07.08.2014 17:04:21
- Nejčtenější články
-
U Hradce Králové se otvírá specializovaná prodejna kol německé značky CUBE
-
Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš ŽIVĚ
-
Otevření obchodu Colnago & Assos ProShop v Opavě
-
Totální masakr na flanderských válečných polích. Snajpři z Jumba, Van Aert s Laportem, zničili peloton mezi Ypres a Wevelgemem
-
Dluhy Sazka Tour jsou uhrazeny, chystá se Czech Tour s nejvyššími ambicemi
- Nejkomentovanější články
-
Závodní program ATT Investments se kvalitativně posunul především o závody vyšší kategorie UCI, z nichž vyčnívá Tour de Hongrie
-
Mathieu sprintoval na vrchol, zatímco já už byl zničený svým vlastním zrychlením, řekl Tadej Pogačar k rozhodující akci
-
Vyzkoušeli jsme za vás... bundu Santini Vega Multi
-
Tiberi zabil kočku a byl suspendován na 20 dní
-
Adam Ťoupalík z Elkov-Kasper vyhrál otvírák jarní sezóny pro české kontinentální týmy Trofej Umag
Cyklobazar is down!