KALAS Sportswear vstupuje do profesionální cyklistiky

21.12.2015 | TZ, KALAS Sportswear

KALAS Sportswear vstupuje do profesionální cyklistiky

KALAS Sportswear, přední evropský výrobce a distributor sportovního oblečení, uzavřel s Wanty-Groupe Gobert dvouletý kontrakt. Ten zajistí týmu kompletní cyklistické oblečení i oblečení pro volný čas.


[i]„Jedná se o největší partnerství, které naše firma KALAS Sportswear uzavřela během své 25leté historie. Pečlivě jsme hledali správný tým a jsme si jisti, že Wanty-Groupe Gobert je pro naši firmu ideální tým,“[/i] řekl obchodní ředitel firmy KALAS Jakub Věncek.

[i]„Za posledních 12 měsíců jsme přidali 4 nové produkty v naší PRO kolekci, kterou bude tým kompletně používat. Jsme velmi pyšní speciálně na naše nové PRO Arco kraťasy,“[/i] doplnil výkonný ředitel Josef Filip.


[i]„S týmem jsme již vytvořili nový design pro rok 2016 a budeme pokračovat v dalším vylepšování našich produktů. Bude to opravdu splněný sen a také historický moment, vidět naše oblečení na závodech Kolem Flander nebo Paříž-Roubaix, kde tým bude startovat,“[/i] dodal Jakub Věncek.

Z budoucí spolupráce je nadšen i Jean-François Bourlart, manažer týmu Wanty-Groupe Gobert. [i]„Náš tým je postaven na podpoře dobře zavedených firem, které mají skutečnou vášeň pro cyklistiku. To je jeden z důvodů, proč jsme tak rádi přivítali KALAS Sportswear do rodiny našich sponzorů spolu s Wanty, Groupe Gobert a Cube. KALAS Sportswear sdílí naše ambice neustálého růstu a my jsme nadšeni možností vyvíjet společně nové, vysoce výkonné závodní oblečení.“[/i]


Spolupráci s týmem bude řídit bývalý profesionální cyklista František Raboň, který nyní pracuje na vývoji sportovního oblečení firmy KALAS Sportswear: [i]„Jako člověk, který závodil na nejvyšší úrovni, plně chápu požadavky kladené na profesionální závodní oblečení. Součástí mé práce je, aby tým dostal to nejlepší, co firma KALAS Sportswear nabízí a zároveň využil maximum z postřehů závodníků pro další vývoj našich produktů,“ [/i]prozradil František Raboň.

Již v listopadu navštívil první týmové soustředění v Belgii, kde probíhalo zkoušení velikostí a poznání se s celým týmem. [i]„Další setkání, kterého se zúčastním, bude lednové soustředění ve španělském Benidormu, kde již tým vyjede kompletně v novém designu oblečení,“[/i] doplnil František Raboň.

O firmě KALAS Sportswear
KALAS Sportswear je předním výrobcem a distributorem vlastního cyklistického oblečení ve střední a severní Evropě. Firma vznikla před 25 lety z nadšení pro cyklistiku. Společnost má bohaté zkušenosti a je hrdá na špičkovou kvalitu svých výrobků a vynikající služby zákazníkům. Vyrábí oblečení jak pro mistry světa, olympijské vítěze, národní týmy, tak i pro tisíce rekreačních cyklistů v mnoha zemích po celém světě.

Grafika KALAS Sportswear
Foto Wanty-Groupe Gobert


Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste