Přijedete podpořit české reprezentanty?

22.01.2010 | Libor Matějka

Přijedete podpořit české reprezentanty?

Jsme před posledním víkendem, který předchází světovému šampionátu. Před týdnem nám velkou radost udělali Zdeněk Štybar a Kateřina Nashová svými vítězstvími ve Světovém poháru ve francouzském Roubaix. Nyní je čeká poslední ostrá prověrka a tím je závěrečný závod ze seriálu světového poháru. Pojede se v holandském Hoogerheide a samozřejmě všichni naši reprezentanti budou na startu.

V mužích upínáme největší pozornost ke Zdeňkovi, jaká bude jeho forma týden před Táborem! Ale ve hře je také první místo ve světovém poháru, na které se vyhoupl právě vítězstvím v Roubaix. Pokud vyhraje světový pohár, vyjede české reprezentaci další místo na startu světového šampionátu a nás bude samozřejmě zajímat, jak na tom budou další naši borci. Doufáme, že lépe, než před týdnem.

Hodně zajímavé bude i Zdeňkovo porovnání s největšími soupeři, Sven Nys má formu stabilní, ale není to zrovna jezdec sbírající světové tituly a Niels Albert má zřejmě lehce podlomenou sebedůvěru. Doufáme, že se Zdeněk ukáže v co nejlepším světle a soupeři z něho budou mít maximálně velký respekt, který vydrží až do Tábora.

Podobně by to mohlo být i v ženách, protože to co Kateřina potřebovala – úspěch mezi největšími soupeřkami, toho se dočkala před týdnem a doufáme, že potvrzení formy i sebedůvěry potvrdí v Holandsku.

No, ale my již obracíme pozornost k MS, naše redakce se do Tábora vypravuje v maximální možné sestavě. Dokonce rozšířená o další pomocníky, jako je Zdeněk Mlynář, který bude naším cyklokrosovým poradcem. Také budeme s plzeňskou společností MOAB natáčet videa a dokonce se pokoušíme připravit nějaký materiál „Live“, ale to je zatím jen pokus, takže uvidíme. Věříme, že si to cyklokrosové Mistrovství světa zaslouží, dlouho nebude v cyklistice podobná akce a ještě se dvěma žhavými želízky ve hře.

Podle toho, jak jsme si prověřili trať při otevírání táborského areálu, ale především při českém mistráku, atmosféra by zde mohla být vynikající, pořadatelé pro to udělali hodně, v prostoru závodní trati bude na prodej i „válečné - malování“. Teď to bude záležet jen na nás, divácích. Jak jsme už zveřejnili, vypisujeme soutěž pro nejlepší skupinku fanoušků. Hodnotit budou čtenáři videa natočená v areálu našimi lidmi. Nebo se skupinky fanoušků, jak celé české reprezentace, nebo i jednotlivců, mohou sami přijít prezentovat před naši „provizorní redakci“, která bude v obytném autě u hlavního vstupu do areálu (mezi sídlištěm – školkou a rybníkem Komora).


Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


parťák
Jel bych,ale mám anginu jak pr...Ale pevně věřím Zdendovi a Kateřině_a ostatní?_mile překvapí,to je jasný:-)
23.01.2010 6:55:14
Václav Václavovič
Když si vezmu, že je lupen za 350,-Kč + benzín (je-li bychom více než 300km), tak to na osobu vyjde tak na talíř, takže asi ne - bude televize. Je to divný - ve velkých sportech se jde cestou vstupu ZDARMA, a na takové miniaturní sporty, v Čechách skoro s nulovou fanouškovskou základnou, se vybírá vstupné jako na okruh Pražským hradem. [br]Tudy ne, pánové pořadatelé. Budete se muset nakapsovat na někom jiném než na celoživotním fandovi. [br]Ahoj a závodníkům zdar!
23.01.2010 9:28:48
Cyklista
Loni stalo vstupne na MS v zemi cyklisticky "fandovejsi" 14€, pro fanouky registrovane v fan klubech 10€. necht si kazdy udela obrazek sam..............
23.01.2010 9:39:37
Václav Václavovič
To Cyklista: Nebudeš přeci srovnávat kupní sílu Belgánů a Holanďanů, Němců nebo Francouzů s Čechy, ne? [br]Beztak je to pro ně za 10 éček skvělá příležitost, aby se zase zmazali jako klokani. Asi jsi po nich okolí trati nikdy neuklízel, co? [br]Za chvíli se bude vybírat vstupné i na juniorských závodech kolem prasečáku. Tour de France gratis, kolem prasečáku za penízky. No comment...
23.01.2010 9:53:55
Cyklista
To: Václav Václavovic. mas pravdu nikdy jsem po nich neuklizel. Ale mel by nam Jencik vysvetlit proc tomu tak je (cena vstupenek). ten vi vzdy vsechno nejlip:-)
23.01.2010 10:20:33
Honza (RC)
Příspěvek uživatele Mára byl smazán, neboť byl sprostý a nepodepsaný. Pokud chcete diskutovat v obecné rovině, dobrá, anonymita není problém. Pokud chcete někoho kritizovat, sprostě napadat, anonymní příspěvky budou mazány.
23.01.2010 11:17:57
Cyklista
to: honza (rc) nebylo ten prispevek mary spise smazan proto ze kritizuje nekoho kdo vam dava penize na reklamu? a jak vime ten o kom se mluvilo je jeden z kalasovy kliky. a rikat ze se nekdo nepodepsal v internetove diskuzi? prece k tomu je takova diskuze kde lze i anonymne rici svuj nazor.
23.01.2010 12:08:09
Honza (RC)
nazor neni sprostarna!!!
23.01.2010 12:22:01
Mára
Na příspěvku nebylo nic sprosté ani vulgární akorát se Ván veřejná kritika nehodí do krámu a vstupenka na MS za 350 Kč je draha to je a na MS na silnici se neplatí a to je jiná třída. Přesně jak před časem napsal Vašour za prachy budete psát krásně o každém. A že nám zde Jenčík lhal se lze úpřesvědčit o letošním TOI TOI cupu vše se točí ve velice krátké vzdálenosti od Boleslavi.
23.01.2010 15:15:18
Ivana Průchová, Agentura Cyklistika
Dobrý den, [br]jsem jednou z těch mnoha, která pro vás připravuje táborský šampionát a ceny, které jsme "nastavili" jsou proti jiným zemím, kde probíhalo cyklokrosové MS nízké. Loni vstup na MS v holandském Hoogerheide nestál 14 Euro, jak tu někdo uvádí, ale 40 Euro !!! [br]Snažíme se program pro všechny zpestřit, ve velkokapacitních stanech budou diskotéky, na trati jsou 4 velkoplošné obrazovky, v cíli je tribuna pro 1000 diváků. I partneři šampionátu si připravili promo, Škoda Auto představí Yeti a celý víkend se můžete u nich v igloo registrovat a v neděli krátce po poledni vyhrát i VIP vstupenky na Tour de France 2010. Toi Toi zase připravil vlaječky na tvář, pro Čechy je cena 10,- Kč. [br]Rozpočet šampionátu je kolem 24 milionů korun a opravdu se v současné době nedá pokrýt pouze ze sponzorství, [br]Jen pro zajímavost, na trať dovezlo materiál 70 kamiónů. [br]Kdo nezažil atmosféru cyklokrosového šampionátu pak může tvrdit, že cena je příliš vysoká ...... pak nám podpořte sledovanost v televizi a zůstaňte doma. [br]Doufám, že většina z vás přesto a podpoří české reprezentanty v boji o medaile. [br]Jak pokračujeme se stavbou trati se můžete dočíst, ale i podívat na fotografiích, na www.mstabor2010.cz nebo na www.cyklokros.cz. [br]Krásný den .....
23.01.2010 16:22:42
Pavel
to Cyklista: Tak kde jsi přišel na těch 14 EUR? Čtrnáct není čtyřicet. Asi jsi dysgrafik, že?!
23.01.2010 16:58:07
Karel
stejně nechápu pro se tu pořád píše o cyklokrosu když jsou to silniční stránky!!!! Mistrák ještě pochopím,ale ne pořád.To už se rovnou může psát o mtb, to je aspoň zajimavější a dělá to mnohem víc lidí a konkurence se s cyklokrosem nedá srovnat!
23.01.2010 17:23:05
Matýsek (RC)
Karel: Momentálně silniční cyklistika nemá nikterak rozjetou sezónu, proto by nebylo o čem psát. Cyklokros se jezdí na kolech dejmetomu podobným s těmi silničními :-). [br]Pavel: Člověk nemusí být hned dis:)grafik, stačí mít jen špatné informace ;-). [br]K těm 350,-, není to zadarmo, ale zas to není tak moc, Stačí se trochu zamyslet, za jaké blbosti vyhodíte i více než 350,-. Navíc zde uvidíte opravdu to nejlepší, co v cyklokrosu na světě je a je zde reálná šance velkého českého cyklistického úspěchu, a to za tu cenu myslím si že stojí.
23.01.2010 18:10:56
daniel
Co si budem říkat > cena není nejlidovější. Ale na druhou stranu kolik stojí lístek na pohárovou kopanou zhruba ve stejné délce a s béčkovou úrovní ? a těch srovnání by se našlo mnohem víc. [br]myslím že za tu atmosferu to stojí . Nakonec kdy "znova" bude tento závod u nás ? [br]navíc všichni poženem v neděli ku zlatu naše :-) (to se ve fotbale asi nedočkáme) [br]Jen doufejme že tam nezmrznem
23.01.2010 18:58:32
Libor (RC)
Docela mě fascinuje, jak je někdo schopný v cyklistice a přitom v České republice uspořádat akci, jako je MS! A jak zjišťuji v takovém prostředí, kdy cyklistice nefandí ani "fanoušci", ale věřím, že je to jen několik nekritických přispěvovatelů do této diskuze. RoadCycling je partnerem MS, snaží se tuto akci v maximální míře zpopularizovat a to zadarmo, i když si několik našich návštěvníků myslí, že je to za nějaké ohromné peníze. RoadCycling v minulých letech propagoval mnoho cyklistických akcí a vždy zdarma!
23.01.2010 19:08:30
Martin Bali-Jenčík
Jen pro srovnání: [br]Zjistěte si, kolik stojí lístek do multikina, divadla, na velký rockový koncert, festival, MTB či silniční maraton... [br] [br]Další srovnání s hokejem (a fotbalem): [br]Hokejová extraliga má v základní části 52 zápasů, tzn. pro hokejového fanouška je to 26 domácí zápasů. Zjistěte si ceny průměrné ceny vstupenek do hokejových aren na extraligu. Počítejte: 52 kol x 7 zapasů na kolo x 5500 lidí (průměrná návštěvnost)... To je lidí a neremcají a fandí! [br] [br]Vzkaz pro "chudé" cyklistické fandy: Nestydíte se ve srovnání s hokejovými fanoušky?? Kdy zase bude MS v nějaké cyklistické disciplíně v ČR? [br] [br]Ale jak už jsem v nějaké diskusi psal: Tito "fanoušci" by nepřišli ani zadarmo. [br]
23.01.2010 20:04:55
Miloš Potocký
Každá činnost či věc má své stoupence a odpůrce. To je všeobecně známá věc.Tak že se tak nějak s prudičema a nespokojencema kteří se snaží nějakou skupinu lidí či jednotlivce rozhádat z nepochopitelných důvodů musí počítat. A díky anonymitě internetu poněkud více než v reálu. Co s tím dělat?? S tím se dělat nic nedá :-) [br]Domnívám se že nerozumnější je si příspěvek pečlivě přečíst a následně vůbec nereagovat. Dá se vůbec rozumně reagovat na příspěvky pana V.V. ??? Jedna myšlenka co podává je o tom že 350je na něj hodně když se přičtou další s tím spojené náklady. Co tím chtěl autor říci?? Když na druhou stranu z dalšího příspěvku má čtenář dojem že pan V.V. má osobní zkušenosti z Belgie. [br]Tak že o co mu asi tak ve skutečnosti jde :-)? A jemu podobným, odpovím za seba jak to cítím já. Pouze o vlastní ego a blaho na duši že někoho přimějí k nepřiměřené reakci. [br]Jednoho takového osobně znám, jeho hobby je přispívat do diskuzí, samozřejmně anonymně a následně sledovat co rozpoutal, tím se ohromně baví. [br]Tak že to není o 350 korunách na den či 480 na dva dny :-) A tudíž není co řešit :-) a diskutovat. Z mého úhlu úpohledu jsou tyto částky velice malé když vemu kolik lidi zaplatí za alkohol, cigarety a nebo hudební koncert v době kdy nás hudba může díky elektronice provázet na každém kroku. [br]A na závěr mého příspěvku muhu s čistým svědomím podotknot že ve svém okolí neznám nikoho komu se vstupné zdá nadsazené. Ba naopak pochvalují si jak je to laciné.
23.01.2010 20:12:26
stary mlynar
Už v roce 1994 jsem nezaplatil asi 500 Kč v Koksijde /za dvě štamprle slivovice jsem byl převeden/. Takže platí se už dlouho a všude. Od té doby jsem však na žádném MS nebyl, o hodně více se mi líbí sport, než ten tyátr okolo. [br]Anonymové tu budou tak dlouho, dokud nebude svoboda slova. "Svoboda je, když můžeš říct i to co se druhému nelíbí", známe to od Orwella, ale určitě to bude starší pořekadlo.
24.01.2010 5:54:50
Cyklista
Pane Potocký, tuhle diskuzi o cene vstupenek jsem rozpoutal asi ja. Nepochopil jste to hlavni,tady se scitaji hrusky s jablky. Tady prece nejde o nas fanousky cyklistiky (budete se divit ale z meho okoli tam taky budou vsichni, nikdo neni takovy blazen aby si nechal ujit MS). Ano na hokej prijde x lidi, to jsou ale fanousci hokeje kteri na hokej chodi. Kolik lidi chodi na cyklistiku? my skalni samozrejme za MS penize dame, (me osobne se levne teda nezdaji - asi kazdy zijeme v jinych pomerech). Ale tady jde o obycejne lidi kteri treba bydli v tabore a o cyklistiku se nezajimaji ale je to velka sportovni udalost u nich v meste a jen tak ze zvedavosti by se chteli prijit podivat, pro ne je to drahy.... Rikate ze pro lidi z vaseho okoli se to zda levny, ano pro cyklisty. Zkuste se zeptat nekoho jineho kdo se o cyklistiku nezajima ale presto by se sel podivat - a tech je vetsina. Ten vam urcite rekne zadna lace. Vezmeme si kdyz zacal emil hekele poradat zavody v olomouci. prvni rok byla cena 190,- a kolik tam bylo divaku? stali kolem plotu a do arealu nesli. jak jsem se dival kolem sebe krom lidi s kterymi se potkavam na zavodech skoro nikdo. druhy rocnik uz emil dal vstup zdarma. Ja si osobne myslim ze na MS mezi fanousky to bude tak, ze polovina jich bude z cech a polovina z beneluxu. Nakonec to ze MS je v cechach bude kontraproduktivni. Kez bych se mylil....... [br] [br]A jeste jedna vec me mrzi, a to jsou konce komentaru pana jencika, vzdycky udela na konci jednoznacny zaver, zadnou druhou variantu nepripousti. [br] [br]
24.01.2010 6:37:32
Vašour
Je třeba si uvědomit MS je výhradně soukromou záležitostí a s toho pramení dělá se pro zisk je to jako každá podnikatelská činnost a ta musí vygenerovat finance pokud to neudělá tak zkrachuje !A cyklistika v ČR nemá svého Abramoviče. K vstupenkám mě tam schází tkz. slevněné pro rodiny s dětmí.K Jenčíkovi jeho fanatizmus pro obhajování neomylnosti cyklokrosové komise je zarážející a připomína vládu jedné strany ,,kdo nejde s námi jde proti nám'. A porovnáva cyklokros v ČR s hokejem a fotbalem neřkuli s koncertem větší blábol jsem nezažil. A vrcholem
všeho je odsuzovat fandy cyklistiky kteří na tom nejsou ekonomicky dobře a tím nepřijedou na MS to je opravdu vrchol hyenismu.Vy cyklokrosu nepomáháte ale neuvěřitelně tím škodíte .
24.01.2010 6:49:12
Petr
Je ale fakt, že prestižnejší Tour de France, nebo silniční MS jsou zdarma, tak mi to vstupné připadá ubohý. zas někdo si chce namastit do kapsy.
24.01.2010 8:41:54
Martin
to: Petr- tak to příště pořádej Ty, ať si taky můžeš namastit kapsu. Je to velmi jednoduché..... [br]nevíte kde dnes bude přímý přenos z cyklokrosu? Dík.
24.01.2010 10:30:36
Honza (RC)
Světový pohár v Hoogerheide v přímém přenosu České televize Přímý přenos z Hoogerheide: neděle 24. 1. 2010 v 14:55 na ČT4 Sport Opakování: neděle 24. 1. 2010 22:35 ČT4 Sport pondělí 25. 1. 2010 11:30 ČT4 Sport zdroj: cyklokros.cz
24.01.2010 10:57:10
Martin
Díky Honzo, taky jsem to už našel.
24.01.2010 11:04:11
Miloš Potocký
Martine dnešní cyklokros by měl být v přímém přenosu na ČT4 ZKOPÍROVÁNO Z PROGRAMU - 14:55Světový pohár v cyklokrosu 2010 Nizozemsko [br]Přímý přenos závodu elite [br]Pro Cyklistu: jsem OSVČ prodávám zboží a poskytuji servis včetně oprav. To jest mám praktickou zkušenost s tím jak někteří komentují ceny čehokoliv :-) Lidově řečeno nejvíce a nejčastěji nad cenou mají snahu diskutovat ti co mají tisícovek co většina desetikorun. [br]A osobně mám dojem že se u nás stalo modou si cokoliv vymáhat jak se říká zadarmo. Ovšem moje životní zkušenost je že co je zadarmo toho si nikdo nebo aspoň většina neváží. [br]My cyklisti jsme skutečně zvláštní druh :-) Když zůstanu u tématu vstupné tak pokud se v našem kraji při projíždce na kole přiblížím řádově na 100metrů pořádání motocyklové akce na veřejné komunikaci. Jsem hned žádán o vstupné a pokud nezaplatím tak docela nevybíravě odkazován do určitých mezí :-) [br]Řada diskuzí o ceně ve smyslu předražení je mimo jiné zapříčitěna neznalostí kritizujícího o dané věci. To jest vždyť je to jenom cyklokrosovej závod kde se rozdají trika a medaile. [br]Soutředili jsme se natolik na 350za jednotlivce, že( jak naznačil pan Vašour) jsme zapoměli na rodiny s dětmi či kolektivní vstupné za zvýhodněné ceny. To se domnívám byl přínos pro zvětšení návštěvnosti a i větší příjem peněz za vstupné :-)
24.01.2010 11:24:04
Daniel
Teda to je diskuze > většina tu má standartně kola za desítky tísíca ne jedno , každý rok upgraduje a u většiny výkonost dosti pokulhává za vynaloženýma investicema . Ale 350 je šíleně moc a chudák provrtá si koleno a bude tady čvančat nesmysly. [br]A to nemluvím že konkrétně v neděli máme více než reálnou šanci na zlato > co více si přát. [br]A navíc podobný závod je 1x za rok > to nejsou mnozí "chudí" schopni vydělat našetřit ???
24.01.2010 11:53:19
Viťa
...cena 350 Kč se mi zdá přiměřená - zvlášť když vezmu v potaz to, že mě jako "přespolního" pořadatel umožní ZDARMA zaparkovat a ZDARMA mě převeze z parkoviště do areálu MS. Kdo není ochotný za vstupné zaplatit, může přenos sledovat z domu. Každého volba...
24.01.2010 12:44:14
Martin
souhlasím s danielem, mezi ty "požitky", při kterých se moc nežinýrujeme je i návštěva restaurace s pěkným stejčkem a dobrým pivečkem. Zažil jsem už spoustu sportovních, kulturních a já nevím ještě jakých zážitků, které stály daleko víc. Sám jsem se do Tábora těšil hodně dlouho, bohužel okolnosti chtěly jinak. Miloši dík, už jsem to také našel.
24.01.2010 12:46:48
Honza
Tak jsem si přečetl na oficielních stránkách článek od lháře Jenčíka a málem jsem spadl ze židle.O občerstvení na MS se starají belgičané [br]kde máme možnost si za eura zakoupit belgické speciality nebo nakoupit žetony a ty vyměnít za jídlo ale prý pivo bude české.Tak jsme v Česku nebo v Belgii a co takhle podpořit české podnikatele na to v Táboře neslyší a ten Jenčík to ještě oslavuje.Tak tam bude pro našince teda mastno.
24.01.2010 12:50:04
Mára
Jestli on ten Jenčík není Béla od Budapešti ! A proto škodí .
24.01.2010 12:58:07
stary mlynar
No,ale neujíždí nám někde vlak? Tři Poláci v prvních 15 na SP a v posledním závodě dokonce tři v deseti.A nejlepší Slovák Gavenda k tomu. [br]Pochlubil bych se nejlepším Čechem Petrušem z Vrbna a nejlepším juniorem Lasákem, studujícím ve Vrbně. Ještě by na tom ale měli být o dost lépe ke spokojenosti. Mé i všech cyklistů.
24.01.2010 13:30:59
Lojza (ne Kaňour)
Ona je to s tím jídlem pravda v Táboře je jen za eura ! A jen belgické jídlo .
24.01.2010 13:39:07
Bedřich Novák
Danieli alias Orco. Neválej chytrého, prosím! Na cyklodiskuzi se neustále vymlouváš, jak jsou závody a vstupné na ně drahé, a tudíž jsi odmítl jet i na cyklokrosové MČR a na mnoho jiných, včetně silničního Krále Šumavy! Tak tu prosím nedělej chudáčka a zároveň profesora, ano? Ten první, kdo si pro pětikorunu nechá vrtat koleno, jsi, myslím, právě ty. Anebo je Letkov jiného názoru?
24.01.2010 16:36:26
Daniel
Béďo do Tábora na MČR jsem nejel kvůli počasí a ne peňezům , a nikde neprezentuji že mám závodní ambice takže účast na závodech nevyhledávám. [br]A za svým názorem si stojím ...
24.01.2010 19:45:20
Bedřich Novák
Dane, kdokoliv se může probrouzdat cyklodiskuzí.cz, aby zjistil, jak opatrný ve všech směrech jsi, penězi počínaji, startem na Tour de Brdy a Králi Šumavy konče, zvláště pak proslulý obavami, že sleva tam či onde bude jen 20 korun... To, žes byl u sv. Jiří ("doma") na cyklokrosu, ještě neznamená, že jsi objel celý Toi-Toi cup, jakože se prakticky nebyl nikde. [br]Byl bych rád a nejen já, kdybys přestal hrát na obě strany a choval se jako chlap. Tohle fakt nemá cenu - rozdvojovat se a předvádět se. Sorry, ale tohle cyklistice ani tobě neprospěje. Jak pro tebe, tak pro ostatní je těch 350,-Kč na osobu plus benzín prostě moc, uznej to, prosím. Jedině tehle postoj může změnit móresy pořadatelů pakovat se jako na Divokém západě. Cyklistice ahoj! [br]Béďa
24.01.2010 21:18:45
Honza (RC)
Pánové, nějak jsem nepřečetl co je jádrem sporu, ale je každopádně zbytečný, teď s tím nikdo nic nemůže udělat. Cena vstupného je jaká je, máme šanci vidět něco, co se do našich zemích zas tak často nevidí. Něco celá ta show stojí a kdo může a chce, ten to dá, kdo nemůže nechce, nedá. Není víc co řešit.
24.01.2010 21:32:47
Bedřich Novák
Honzo, závod cyklokrosu u sv. Jiří v Doubravce v Plzni byl úžasnou fantastickou podívanou s sbáječnou diváckou kulisou - možná že jsi tam i fotil. A pro diváky samozřejmě gratis. O co jiné bude MS v Táboře? Jistě o něco ano, ale o tolik, aby musel člověk cvakat 350,-Kč. Vem je nešť, je to jedna lahvinka dobrého, sytého vína, ale je to podle mého soudu zbytečné. Tohle lidi ke sportu nepřivede. Rodina s 1 starším dítětem tam nechá talíř + dopravu. Hádám, že takových tam moc nebude. Škoda. [br]Zdravím tě. [br]
24.01.2010 21:39:07
Daniel
Béďo, své osobní výlevy si nech na osobní konfrontaci > stojím si za svém cena 350,- není moc v porovnáním co to je a v jaké periodě se to odehrává. [br]Každej máme jiné priority, a cena "vstupného" není to co by rozhodovalo tak klíčově pro českého fanouška. [br]Tím končím tuhle trapnou hádku ........
25.01.2010 5:50:20
honzah
ačkoliv jsem to kvůli ceně původně zavrhl,neb si myslím, že je to dražší, než by bylo záhodno, tak po zjištění, že děti do 150 cm jsou zdarma (pak, že není rodinné vstupné) a to, že pojedem téměř kolem, velmi vážně uvažuju o návštěvě.
25.01.2010 10:29:48
Beda
To Daniel: Jaká konfrontace? Však se vidíme každý den a ulici teď kvůli tomu večer přecházet nebudu, abych na tebe klepal. [br]Hrotíš to, Dane, zbytečně do obrátek, přičemž sám víš, že tu jde prostě a jenom o peníze. Neni žádná srabárna si to přiznat. Takhle sportu nepomůžeš, když už sám nejezdíš. [br]
25.01.2010 18:25:32
Beda
odkaz
25.01.2010 18:26:08
Ten co zná mapu
Jestliže někomu chybí v rozpočtu 5 milionů CZK a chce je nějak získat, tak se mu nikdo nemůže divit, že chce "díru" zacelit i jiným způsobem_ [br] [br]
26.01.2010 22:19:09

Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equinox
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE