CYKLOKEMP JARNÍ ANDALUSIE - 1. termín | 11.3. - 21.3.2021

07.09.2020 | Jiří Stránský

CYKLOKEMP JARNÍ ANDALUSIE - 1. termín | 11.3. - 21.3.2021

11ti denní cyklistický únik ze zimy plný slunce, pohybu a pomerančů

POPIS ZÁJEZDU

Chcete si zkrátit zimu? Nasát jarní slunce a vůni pomerančů? Chcete se špičkovým tréninkem připravit na další závodní sezónu a nebo prostě jen poznat krásy španělské Andalusie?

Právě pro vás jsme připravili pohodový tréninkový cyklistický kemp. Bydlíme v pronajatém domě s nádherným výhledem a velmi strategickou polohou pro okolní vyjížďky. Hýčkat vás budeme chutnou a bohatou kuchyní, třemi průvodci tak, abyste si mohli najít vám výkonnostně nejbližší skupinu, relaxačním zázemím v podobě sauny, bazénu a cvičení s pohybovým specialistou. Čekají vás přednášky o správné sportovní výživě, o kompenzačních cvičeních a zásadách správného tréninku. Především si ale užijete mnoho kilometrů po klidných silničkách s kouzelnými pohledy na okolní krajinu a bílými historickými městy.

Určitě vás čekají takové skvosty jako město Ronda, Mijas, národní park El Chorro, El Torcal nebo pláže v okolí Malagy či Marbelly.

DETAILY: 

  • Půjčujeme špičková karbonová silniční kola TREK Emonda (3 000 Kč na pobyt).
  • Plná penze formou domácí chutné stravy ideální pro sportovce.
  • K domu patří ovocný sad, takže vás čekají nekonečné ovocné freshe a smoothie.
  • K dispozici minibus s cyklopřívěsem jako podpora slabším skupinám či na pěší výlety po okolí pro dny volna.
  • O ranní rozcvičky, kompenzační cvičení i přednášky se postará naše pohybová a výživová specialistka.
  • Pro dokonalou regeneraci je k dispozici bazén, sauna a mnoho cvičebních pomůcek včetně pěnových válců.
  • V ceně je i transfer z a na letiště Malaga.
  • Letenky nejsou v ceně, ale moc rádi je pro vás vyřídíme. Čím dříve se objednají, tím výhodněji je lze pořídit. Nejnižší ceny jsou již za 1 500 Kč za zpáteční let.
  • K dispozici je i mechanik pro řešení drobných problémů a jednoduchého servisu.
  • Možnost pravidelného praní cyklistického oblečení.


gallery


NÁPLŇ ZÁJEZDU

Pro výkonnostní cyklisty bude hlavním cílem kempu efektivním způsobem navázat na dlouhou a zpravidla všeobecně zaměřenou zimní přípravu. Specifickým tréninkem v ideálních klimatických podmínkách se tak vhodným způsobem připravíme na nadcházející cyklistickou sezónu. Převažujícím tréninkovým motivem je základní dlouhodobá vytrvalost občasně zpestřena silovou vytrvalostí, díky které se vrátíte domů o poznání výkonnostně zdatnější, což podpoří nejedno cyklistické sebevědomí. Pro hobby cyklisty pak bude hlavním cílem především uniknout z chladného počasí u nás a vychutnat si krásy slunné Andalusie. V pohodovém tempu si pak zlepšit svou fyzickou zdatnost a strávit příjemné chvíle v rodinném prostředí a s partou stejně zapálených lidí. Kromě tréninku bude samozřejmě postaráno také o kvalitní regeneraci v podobě sauny, 12m bazénu, jezera pro triatlonisty, relax zone. Večerní program zpříjemní vzdělávací besedy na vybraná cyklistická témata. Ve volném dnu je možnost navštívit národní park El Chorro, historické malebné městečko Ronda, moderní velkoměsto Malaga nebo proslulý Gibraltarský průliv.

KOMU JE ZÁJEZD URČEN

Kurz je určen všem zájemcům o aktivně strávenou dovolenou. Na své si přijdou jak čistokrevní závoďáci, jejichž skupinu povede profesionál na slovo vzatý, několikanásobný světový medailista v MTBO Vojta Ludvík, tak i relaxační cyklisté, kteří budou mít možnost v pohodovém tempu nasát úžasnou atmosféru jižního Španělska. Vítané jsou i rodiny s dětmi, kdy tatínek či maminka může vyrážet na tréninky se silnou skupinou a zbytek rodiny výletovat po okolní krajině.

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ

Pokud nechcete svoje kolo balit, platit nemalé částky za přepravu a ještě riskovat poškození, pak využijte možnosti půjčit si kolo z naší půjčovny. K dispozici jsou karbonová kola TREK Emonda ve velikostech 54´, 56´ a 58´. Kol máme omezený počet, a proto dlouho neváhejte.

Potřeba bude klasické cyklistické vybavení pro teplotní rozmezí 15-25°C, ideálně silniční kolo, přilba, tretry (v případě půjčeného kola mít vlastní pedály!), dres, kraťáky, dlouhý dres, vestička, pláštěnka, rukávky, nohávky, čepička pod přilbu, brýle… Pro případ velmi chladného počasí cyklobundu, rukavice, návleky na tretry, blatník na sedlovku, náhradní duši, pumpičku. Nezapomeňte na plavky a opalovací krém!

Standardní počasí je 18-23°C, výše v kopcích pak cca o 5 stupňů chladněji.

Termín zájezdu:

11. 3. – 21. 3. 2021

Ubytování: Pronajatý dům
Stravování: Plná penze, naše kuchařky ve vás stoprocentně zanechají další příjemnou stopu. Ze zkušenosti si někteří dozajista odvezou nové stravovací návyky a recepty!
Doprava: Letecky. V případě zájmu doporučíme či vyřídíme nejvýhodnější letenku za vás (při brzkém přihlášení je možné se dostat i na cenu pod 1 500 Kč za zpáteční letenku). V Andalusii je k dispozici minibus na odvoz z letiště i další přesuny.
Cena: 13 900 Kč
Cena zahrnuje: Transport z letiště Malaga, ubytování (5 x 2 lůžkový pokoj, 2 x 3 lůžkový pokoj), plná penze, jednoduchý servis kol, sportovní a vzdělávací program v průběhu celého kempu, praní cyklistického oblečení, bazén, sauna, sad plný ovoce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: Letenku, půjčovné kola, cestovní pojištění (využijte naši nabídku pojištění), v případě zájmu o prodloužení pobytu, každý den mimo termín kempu + 1 290 Kč s plnou penzí (lze pouze v případě volných kapacit na dalším termínu).
Organizátor: CK ACTIVE TOUR


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste