V magazínu Sports Insiders se diváci Eurosportu vydají na silnici s Cancellarou a týmem Trek-Segafredo


Eurosport nabídne divákům fascinující výlet do zákulisí jednoho z nejslavnějších světových cyklistických týmů – Trek-Segafredo. V magazínu diváci poznají, jak to chodí v profesionální cyklistice na nejvyšší úrovni, stáj Trek-Segafredo je nechá nahlédnou do svého předsezonního přípravného kempu.


Dokument byl natočen na španělském Costa Blanca v prosinci 2015. Nabídne divákům neomezený přístup do samého srdce týmu, k nejnovějším tréninkovým metodám a přípravě na vysilující sezónu. Představí nearanžovaná setkání cyklistů, otevřené rozhovory, neuvěřitelné on-board záběry a také informace o výživových a technologických novinkách týmu, který v minulosti jezdil pod jménem Trek Factory Racing.

Magazín je dalším dílem oceňované série Sports Insiders a Eurosport 1 ho bude vysílat v úterý 2. února ve 20:30. Bude také k dispozici na internetovém přehrávači Eurosport Player a tedy dostupný i na mobilních zařízeních.

Víceprezident Eurosportu pro obsah a výrobu Arnaud Simon: [i]„Magazín by si neměl nechat ujít žádný cyklistický fanoušek. Tým Trek-Segafredo bude od středy startovat na závodě Okolo Dubaje a právě v předvečer dubajských etap bude Eurosport tento pořad vysílat. Je to ten nejlepší způsob, jak na Eurosportu vstoupit do cyklistické sezóny 2016."[/i]
Eurosport opět dokazuje, že se mu právem přezdívá „Domov cyklistiky“.


Za Trek-Segafredo jezdí hvězdy světového pelotonu. Fabian Cancellara je několikanásobným vítězem slavných klasik Paříž – Roubaix a Okolo Flander, v týmu jsou i Bauke Mollema, Julián Arredondo a Ryder Hesjedal.

Eurosport bude letos vysílat přibližně 50 cyklistických závodů včetně bezkonkurenčního pokrytí všech tří Grand Tour. Začínáme již 3. února závody Okolo Dubaje a Okolo Valencie.

TZ, Paříž 1. 2. 2016
Grafika Eurosport, foto Trek-Segafredo