Giro del Trentino - 2. etapa - ŽIVĚ

22.04.2015 | -mlm-

Giro del Trentino - 2. etapa - ŽIVĚ

Hned druhá etapa Giro del Trentino bude královská. Cyklisty čekají v závěru dva vrcholy, na 143. kilometru etapy San Barbara, stoupání ve výšce 1 170 metrů, kdy od úrovně jezera Garda překonají kilometrové převýšení a potom cílové Bretonico, které končí v


Hned druhá etapa Giro del Trentino bude královská. Cyklisty čekají v závěru dva vrcholy, na 143. kilometru etapy San Barbara, stoupání do výšky 1 170 metrů, kdy od úrovně jezera Garda překonají závodníci kilometrové převýšení a potom cílové Bretonico, které končí v nadmořské výšce 695 metrů, to budou mít jezdci v nohách 168 kilometrů.


Na Gardě je dnes "azuro", nebe bez mráčku, teploty začínají šplhat ke dvacítce. S RoadCyclingem je zde i několik českých fanoušků. Včera se s partou hobíků na startu i v cíli časovky pohyboval Ján Svorada, on také na kole.
Giro del Trentino je vstřícné svoji koncepcí pro cyklisticky aktivní fanoušky.

 
Karel Hník dojel na 102. místě.
V celkové klasifikaci je Leo na místě třetím.


Foto Josef Vaishar

galleryLive


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Radek Pokorný
Leopold už nutně potřeboval udělat dobrý výsledek a to se mu dnes povedlo. Pokud i zítra předvede takový podobný výkon, můžou být jeho šéfové ale i veřejnost spokojeni a natěšeni na jeho další období, a to je Giro. Dnes to Leovo pojetí nebylo kdovíjak hrdinské, na posledních dvou kopcích se do tempa nezapojoval, spíše jel nenápadně a vyčkával na poslední stoupání a to většinou rozhoduje. Uvidíme jak tu bude celkově, zda svou třetí pozici obětuje ve prospěch Porteho.
22.04.2015 20:36:10