Giro del Trentino - 3. etapa - ŽIVĚ

23.04.2015 | -mlm-

Giro del Trentino - 3. etapa - ŽIVĚ

Třetí etapa Trentina bude také důležitá pro pořadí v celkové klasifikaci. SKY už sice nemusí útočit, ale rozestupy ještě nejsou nijak velké a tak si Porte i Kӧnig musejí dávat pozor. Útočit musejí ostatní. Podle našeho názoru bude aktivní v závěru Damiano Cunego, který v cíli včerejší etapy zářil. Je v novém týmu a zdá se že i s novou motivací. V roce 2012 nedaleko dnešního cíle zvítězil v druhé etapě Trentina (Roman Kreuziger byl v té etapě třetí) a tak si bude chtít polepšit, doufáme, že ne na úkor Lea.


V celkové klasifikaci před dnešní etapou vede o 24 vteřin Ritchie Porte, před španělským cyklistou týmu Astana Mikelem Landou a o 42 vteřin před Kӧnigem.

Trikot vrchaře včera získal Kolumbijec Rodolfo Torres a trikot mladíka obléká v této etapě Louis Meintjes, naděje týmu MTN – Qhubeka.

 Foto Josef Vaishar

galleryLive


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Radek Pokorný
Leo opět výborně, třetí místo snad zítra udrží ale není to jisté, další tři jezdci v pořadí za ním ztrácí 15 sekund a před cílem je stoupání, myslím že se tam ještě o něco pokusí. Domenico Pozzovivo, jak za to v tom kopci vzal to byla parádní podívaná, bodejť by se mu dobře v kopcích nejezdilo když má jen 53kg. Je uznávaným vrchařem který má na kontě pět umístění v elitní desítce na GT, jen ta TdF tam ještě chybí. Astana dnes chtěla jaksi jet ale měla jednoho člena v úniku, a tak se všichni z Astany seřadili na čele pelotonu a nechali to celé odtahat Sivcovem ze Sky který zaslouží obrovský obdiv za heroický předvedený výkon po oba dny v horách. Cult Energy se pěkně rozpadl, v závodu už pokračují jen tři lidé.
23.04.2015 22:31:30