Giro del Trentino - 4. etapa - ŽIVĚ

24.04.2015 | -mlm-

Giro del Trentino - 4. etapa - ŽIVĚ

Dnes se jede poslední etapa Trentina, peloton se odstěhoval trochu severněji, do oblasti jabloňových sadů. Melinda – odbytové družstvo pěstitelů jablek je letos novým sponzorem závodu. A tak se budou cyklisté pohybovat mezi rozkvetlými stráněmi. Ale asi


Dnes se jede poslední etapa Trentina, peloton se odstěhoval trochu severněji, do oblasti jabloňových sadů. Melinda – odbytové družstvo pěstitelů jablek je letos novým sponzorem závodu. A tak se budou cyklisté pohybovat mezi rozkvetlými stráněmi.

Ale asi ani v poslední etapě nebudou mít čas se kochat krajinou, která je zde všude nádherná a především cyklisticky ideální. Je to závod určený, jako generálka před velkým Girem a tak peloton zavádí do terénů, kde se pojede i v květnu.


I přes jednoduší konec etapy se dají očekávat ataky a to nejen na celkové vítězství, ale také pochopitelně i na etapu. Tým SKY si včera vybral trochu slabší chvilku a tím pochopitelně naladil soupeře. Především Astana byla včera jako vyměněná, asi už během etapy její jezdci věděli, že mohou pokračovat v sezóně. Přesto se v zákulisí závodu kazažský tým hodně přetřásá a lítá mnoho spekulací o neúčasti Ara v závodě.

V udržování tempa a sjíždění potencionálních uprchlíků dnes pravděpodobně pomohou týmu SKY týmy, které by chtěly urvat etapové vítězství.

 Foto Josef Vaishar

galleryLive


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste