Vážení partneři Velké ceny Temelína, 

máme za sebou dlouho připravovaný náročný víkend plný cyklistiky. Podle prvních ohlasů ze závodu snad mohu prohlásit, že veškerá očekávání závodníků a doufám, že i vás, našich partnerů, se podařila naplnit. 

Na podrobné vyhodnocení celé akce je ještě brzy. Takže jen stručně zmíním, že celkem se zúčastnilo 260 sportovců, udělili jsme 4 tituly akademického mistra republiky a 7 titulů mistra Jihočeské amatérské ligy. Zdarma si u nás zazávodilo na 30 dětí a každé z nich si navíc díky vám domů odneslo drobné dárky. Peloton v hlavním stokilometrovém závodě čítal přes 110 závodníků, mnohdy zvučných jmen, kteří na jih Čech dorazili ze všech koutů republiky. O vysoké sportovní úrovni svědčí i fakt, že ani náročná trať a vysoké tempo hlavní skupinu neroztrhaly a o vítězi rozhodoval až závěrečný spurt. 

Samozřejmě jsme dbali i na bezchybné pořadatelské zajištění. Navázali jsme na loňský vysoký standard, takže i letos se závodilo na uzavřené trati s úplným vyloučením silničního provozu. Výsledkový servis pracoval rychle a bezchybně a v cíli jsme každému nabídli občerstvení v ceně startovného. Pro vyhlašovací ceremoniál jsme museli připravit na 60 balíčků, které jsme díky vám dokázali naplnit hodnotnými věcnými cenami, trofejemi, poukázkami, a také finančními odměnami. 

Dovolte tedy, abych vám poděkoval za podporu, které se nám z vaší strany dostává. Doufám, že i v budoucnu budeme moci společně závod rozvíjet. Bez vás by Velká cena Temelína nebyla taková, jaká je! 

loading...

Kompletní fotogalerie je ke shlédnutí na našem Facebooku.