Quick-Step se v roce 2017 opět stane hlavním sponzorem profesionálního cyklistického týmu

03.11.2016 | TZ PR Native

Quick-Step se v roce 2017 opět stane hlavním sponzorem profesionálního cyklistického týmu

Quick-Step je společnost proslavená svými inovacemi a průkopnickým designem při výrobě dřevěných, laminátových a luxusních vinylových podlah. Po pěti letech společného sponzorování cyklistického týmu vedeného Patrickem Lefeverem se Quick-Step vrací do role hlavního sponzora belgického týmu v seriálu World Tour 2017. I když se název Etixx na závodní výbavě již nebude objevovat, zůstává společnost i v nadcházející sezóně oficiálním partnerem.

Zpátky v sedle

Quick-Step sponzoruje cyklistiku již 18 let. Součástí profesionálního pelotonu je společnost od roku 1998. V letech 2003 až 2011 působila jako hlavní sponzor týmu a významnou měrou tak přispívala k jeho úspěchu. Posledních pět let se o sponzorství belgického týmu dělila se společností Etixx, výrobcem prvotřídních nutričních doplňků pro sportovce.   V roce 2017 Etixx štafetu hlavního sponzora předá zpět společnosti Quick-Step, která je na tuto výzvu náležitě hrdá. Jméno cyklistického týmu bude znít „Quick-Step Floors“.  

„Značka Quick-Step a sponzorovaný cyklistický tým sdílí řadu zásadních hodnot – zaměření na kvalitní výsledky a neustálé inovace, které nám dávají konkurenční výhodu nutnou k vítězství. Tyto zásady jsou základem úspěchu pro obě organizace,“ vysvětluje Paul De Cock, ředitel divize podlah společnosti UNILIN. „Kromě toho jsme původem vlámská společnost – cyklistika je v naší DNA.“  

Nové role, ale stejné odhodlání vítězit

Hlavní sponzor týmu Etixx – Quick-Step od roku 2015, společnost Etixx, je stále odhodlána tým podporovat coby oficiální partner. „Těší nás, že se společnost Quick-Step rozhodla této šance využít a stát se hlavním sponzorem v sezóně 2017,“ říká Patrick Lefevre, ředitel týmu. „Společně jsme dosáhli mnoha cílů, o což se budeme snažit i v roce 2017. Rád bych poděkoval společnosti Etixx za její podporu a chci zdůraznit, že náš vztah bude nadále pokračovat, jelikož Etixx bude i v budoucnosti týmu dodávat své vysoce kvalitní produkty.“  

„Nakonec bych také rád zdůraznil, že rozpočet i struktura týmu zůstává v nadcházející sezóně roku 2017 nezměněna,“ uzavírá.  

O značce Etixx
Etixx, značka společnosti Omega Pharma, je od roku 2009 výrobcem kvalitních nutričních doplňků pro profesionální sportovce mnoha disciplín. Jako vůdčí společnost na trhu výživy pro sportovce zaměstnává Etixx tým elitních odborníků z mnoha vědeckých a sportovních odvětví, s jejichž přispěním vyvíjí nejucelenější řadu nutričních doplňků na trhu.  

O značce Quick-Step
Quick-Step je značka kvalitních podlahových krytin vyráběných společností UNILIN. Díky neustálému výzkumu a inovacím a také pro důraz kladený na kvalitu se značka Quick-Step stala jedním z předních hráčů v oblasti podlahových materiálů. Značka Quick-Step se vyvinula z cenově dostupné alternativy dřevěných podlah v samostatnou kategorii, přičemž v současnosti nabízí širokou paletu designových podlah se snadnou instalací a ještě snadnější údržbou. Proslavila se zejména svým patentovaným instalačním systémem Uniclic®, který funguje zcela bez použití lepidla. V současnosti je Quick-Step globálním synonymem pro vícevrstvé dřevěné, laminátové a luxusní vinylové podlahové krytiny a prodává se ve více než sto zemích světa. Je skutečnou jedničkou v designu, inovacích a kvalitě.  

O společnosti UNILIN
UNILIN vyrábí laminátové, vícevrstvé dřevěné a luxusní vinylové podlahy pod značkami Quick-Step, Pergo a Balterio a dále desky na bázi dřeva (dřevotříska, MDF), ozdobné panely, střešní systémy a izolační desky. Společnost zaměstnává 4 800 osob ve 20 výrobních závodech na celém světě. V roce 2015 dosáhla obratu 1,4 mld. eur. Společnost UNILIN je součástí nadnárodní skupiny Mohawk registrované na newyorské burze cenných papírů (kód NYSE: MHK).

Foto: Sirotti


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste