V4 Maďarsko - ŽIVĚ

23.05.2015 | -mlm-

V4 Maďarsko - ŽIVĚ

Vítejte u přímého přenosu z třetího dílu série Visegrádské 4, tentokráte z Maďarska. Počasí je zatím velmi nepříjemné. Siný vítr vystřídal déšť a na startu v Budapešti všichni závodníci hned zmokli. Očekáváme další přeháňky i během závodu. Na start se postavilo 117 cyklistů z různých zemí. Závod je dlouhý jen 124 kilometry a vzhledem k rovinatému profilu očekáváme hromadný dojezd, ale nechme se překvapit.

Foto Josef Vaishar


Foto Josef Vaishar

galleryLive


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


vasour 1
Domnívám se,že je načase si vážit každého českého pořadatele. Ľuboš Malovec, najlepší Slovák: \"Celé preteky som nemal väčšie problémy, pohyboval som sa vpredu a boli sme dohodnutí, že v prípade špurtu to skúsim. Organizátori zvládli záver \"výborne\". Vedeli sme, že cieľová rovina má cez dva kilometre, ale chýbali akékoľvek označenia. Aspoň značku kilometra do cieľa som teda čakal. Žiadna nebola a keď som zbadal cieľovú bránu, bolo už neskoro. Špurtovať som takmer ani nezačal. Škoda, mohlo z toho byť lepšie umiestnenie. Zajtra opäť zabojujeme a znova sa pokúsim o výsledok. Nedá sa povedať, že mám extra formu. Po veľmi ťažkej jari som si posledné dva týždne oddýchol, takže pomaly sa snáď do toho dostanem. http://www.cycling-info.sk/spravodajstvo-z-preteko" target="_blank">odkaz ...
24.05.2015 5:55:35
Libor (RC)
Ne, že by to byla nějaká organizační hitparáda, ale kilometr označen byl a na dlouhé rovince byla jasně vidět brána a jak je na úvodní fotce patrné, tak i docela jasné žluté tabule s metry před cílem. Horší to bylo a zatím pořád je s výsledkovým servisem, stejná skupina dělala i dnešní závod.
24.05.2015 16:31:39