Kalendář - Dráha

Typ Termín Závod, země, místo, kontakt Třída Kategorie
Hobby 23.05.2020 Veřejné závody na dráze (dopoledne)
Česká republika, Praha - Třebešín
https://www.facebook.com/events/852661215211211/ |
Masters, mládež a bývalí závodníci
Hobby 23.05.2020 MTB závody pro děti (od 14 hodin)
Česká republika, Praha - Třebešín
https://www.facebook.com/events/254545562582337/ |
Děti
Hobby 13.06.2020- 14.06.2020 Veřejná časovka (KOM hunting vol.2)
Česká republika, Praha - Třebešín
https://www.facebook.com/events/2654678201467087/ |
ČSC 26.06.2020- 28.06.2020 Prostějov
Česká republika, SKC Prostějov
|
ČP mládež
ČSC 01.07.2020- 03.07.2020 Praha - MČR sprint
Česká republika, TJ KOVO Praha
|
MČR Elite
ČSC 01.07.2020- 03.07.2020 Praha - MČR sprint
Česká republika, TJ Kovo Praha
|
MČR Muži, mládež
ČSC 01.07.2020- 03.07.2020 MČR sprint
Česká republika, Praha
| TJ KOVO Praha
MČR Elite
ČSC 01.07.2020- 03.07.2020 Praha - MČR sprint
Česká republika, Praha
| TJ Kovo Praha
MČR mládež
UCI 01.07.2020- 03.07.2020 NCH CZE I.
Česká republika, Praha
www.kovopraha.cz | info@kovopraha.cz
CN
UCI 01.07.2020- 06.07.2020 6 Giorni di Torino internazionale
Itálie, San Francesco al Campo
www.ciclistica.org | claudio.santi.csc@gmail.com
CL2
ČSC 07.07.2020- 09.07.2020 500+1 kolo
Česká republika, Brno
| TJ Favorit Brno
ČP mládež
ČSC 07.07.2020- 09.07.2020 500+1 kolo
Česká republika, Brno
| TJ FAVORIT BRNO
ČP Elite
ČSC 07.07.2020- 09.07.2020 500+1 kolo
Česká republika, TJ Favorit Brno
|
ČP mládež
ČSC 07.07.2020- 09.07.2020 500+1 kolo
Česká republika, TJ FAVORIT BRNO
|
ČP Elite
ČSC 17.07.2020- 19.07.2020 Plzeň
Česká republika, TJ ZČE cyklistika Plzeň
|
MČR Elite
UCI 17.07.2020- 19.07.2020 NCH CZE II.
Česká republika, Plzen
www.ceskysvazcyklistiky.cz | zce.cyklistika.plzen@volny.cz
CN
UCI 20.07.2020- 26.07.2020 USA Cycling Elite and Junior Track National Championships
USA, Carson, CA
USACycling.org | KKnott@usacycling.org
CN
UCI 21.07.2020- 24.07.2020 4 Sere Internazionale Città di Pordenone
Itálie, Pordenone
www.treserecittadipordenone.com | amicidellapista@gmail.com
CL1
UCI 24.07.2020- 26.07.2020 Juniors Track National Championships 2020
Řecko, Maroussi - Athens
| eopbike@otenet.gr
CN
ČSC 24.07.2020- 26.07.2020 Plzeň - MČR vytrvalci
Česká republika, Plzeň
| SK Petřín Plzeň
MČR mládež
ČSC 24.07.2020- 26.07.2020 Plzeň - MČR vytrvalci
Česká republika, SK Petřín Plzeň
|
MČR mládež
UCI 26.07.2020- 30.07.2020 Kazakhstan National Championships-Junior
Kazachstán, Nur-Sultan
| kazcycling@gmail.com
CN
UCI 31.07.2020- 02.08.2020 Cottbuser Nächte
Německo, 03050 Cottbus
www.rkendspurt09@arcor.de | rkendspurt09@arcor.de
CL1
UCI 01.08.2020 2020 Cycling Ireland Team Sprint Pursuit and Keirin Track Championships
Irsko, Sundrive Dublin
www.trackcycling.ie | events2016@trackcycling.ie
CN
UCI 04.08.2020- 08.08.2020 Kazakhstan National Championships-Elite
Kazachstán, Nur-Sultan
| kazcycling@gmail.com
CN
UCI 08.08.2020- 09.08.2020 Campeonato Nacional de Pista
Peru, San Luis, Lima
www.fedepeci.pe | presidencia@fedepeci.pe / asisjut@fedepeci.pe
CN
UCI 08.08.2020- 15.08.2020 Championnats de France Piste Avenir et Elite
Francie, A confirmer
www.ffc.fr | a.lefort@ffc.fr
CN
UCI 14.08.2020- 16.08.2020 Lviv Open Cup
Ukrajina, Lviv, Ukraine
www.velosport.org.ua | romanseliverstov06@gmail.com
CL2
UCI 16.08.2020- 19.08.2020 Yangyang International Track Competition
Jižní Korea, Yangyang
www.cycling.or.kr | yangyangint@sports.or.kr
CL2
UCI 16.08.2020- 21.08.2020 UCI Junior Track Cycling World Championships
Egypt, Cairo
https://juniortrackworldscairo.com/home/ |
CM
ČSC 19.08.2020 Prostějov - turné 4 drah
Česká republika, Prostějov
| SKC Prostějov
ČP mládež
ČSC 19.08.2020 Prostějov - turné 4 drah
Česká republika, SKC Prostějov
|
ČP mládež
ČSC 20.08.2020 Brno - turné 4 drah
Česká republika, TJ Favorit Brno
|
ČP mládež
ČSC 20.08.2020 Brno - turné 4 drah
Česká republika, Brno
| TJ Favorit Brno
ČP mládež
UCI 20.08.2020 Silbernen Eulen von Ludwigshafen
Německo, Ludwigshafen
| Andreas.Gensheimer76@gmail.com
CL2
UCI 21.08.2020- 22.08.2020 26. Internationales Meeting Für Sprint u.Omnium
Německo, Dudenhofen
www.rv08dudenhofen.de | andreas.gensheimer@ruv.de
CL1
ČSC 25.08.2020- 26.08.2020 GP ČSC VC Olomouckého kraje
Česká republika, SCK Prostějov
|
CL-2 Elite
UCI 26.08.2020- 30.08.2020 Campeonato Brasileiro de Pista Juniores 2020
Brazílie, Curitiba - PR
www.cbc.esp.br | cbc@cbc.esp.br
CN
UCI 28.08.2020- 02.09.2020 Ukraine National Championships
Ukrajina, Lviv, Ukraine
www.velosport.org.ua | federation@velosport.org.ua
CN
UCI 28.08.2020- 29.08.2020 GP Prostejov - Memorial of Otmar Malecek
Česká republika, Prostejov
www.otmarmalecek.cz | mracek.michal@tiscali.cz
CL2
ČSC 28.08.2020- 29.08.2020 GP Mem.O.Malečka
Česká republika, Prostějov
| SKC Prostějov
CL-1 Elite
ČSC 28.08.2020- 29.08.2020 GP Mem.O.Malečka
Česká republika, SKC Prostějov
|
CL-2 Elite
UCI 29.08.2020 2020 Cycling Ireland Irish Senior Men & Women Track Championships
Irsko, Sundrive Dublin
www.trackcycling.ie | events2016@trackcycling.ie
CN
UCI 29.08.2020- 30.08.2020 Azerbaijan National Championships
Azerbajdžan, Baku
| info@avif.az
CN
UCI 04.09.2020- 06.09.2020 Grand Prix of Omsk
Rusko, Omsk
| cycling@fvsr.ru
CL2
UCI 04.09.2020- 06.09.2020 Grand Prix Kyiv
Ukrajina, Kyiv
https://www.facebook.com/velodrome.kyiv/ | velodrome.kyiv@gmail.com
CL2
UCI 04.09.2020- 06.09.2020 GP Framar
Česká republika, Praha
kovopraha.cz | framar@kovopraha.cz
CL2
ČSC 04.09.2020- 06.09.2020 GP Framar
Česká republika, Praha
| TJ KOVO Praha
CL-1 Elite
ČSC 04.09.2020- 06.09.2020 Framar Praha Třebešín
Česká republika, Praha
| TJ Kovo Praha
ČP mládež
ČSC 04.09.2020- 06.09.2020 GP Framar
Česká republika, TJ KOVO Praha
|
CL-2 Elite
ČSC 04.09.2020- 06.09.2020 Framar Praha Třebešín
Česká republika, TJ Kovo Praha
|
ČP mládež
UCI 05.09.2020 Athens Track Grand Prix 2020
Řecko, Athens / Maroussi
www.eopbike.gr | eopbike@otenet.gr
CL2
UCI 11.09.2020- 13.09.2020 Elite National Championships 2020
Řecko, Maroussi - Athens
| eopbike@otenet.gr
CN
UCI 12.09.2020- 14.09.2020 2020 Track National Championship
Taivan, Kaohsiung
| tourdetw@ms35.hinet.net
CN
UCI 12.09.2020 Elite Omnium National Championships 2020
Řecko, Maroussi - Athens
| eopbike@otenet.gr
CN
UCI 24.09.2020- 25.09.2020 Grand Prix Favorit Brno
Česká republika, Brno
www.favoritbrno.cz | favorit.brno@cbox.cz
CL1
ČSC 24.09.2020 GP Favorit
Česká republika, Brno
| TJ FAVORIT BRNO
CL-1 Elite
ČSC 24.09.2020- 25.09.2020 GP Favorit
Česká republika, TJ FAVORIT BRNO
|
CL-1 Elite
ČSC 25.09.2020 Přilba Moravy
Česká republika, TJ FAVORIT BRNO
|
Elite
ČSC 25.09.2020 Přilba Moravy
Česká republika, TJ Favorit Brno
|
ČP mládež
ČSC 25.09.2020 Přilba Moravy
Česká republika, Brno
| TJ FAVORIT BRNO
CL-1 Elite
ČSC 25.09.2020 Přilba Moravy
Česká republika, Brno
| TJ Favorit Brno
ČP mládež
UCI 25.09.2020- 27.09.2020 Canadian Track Championships [Elite/Masters]
Kanada, Milton, ON
www.cyclingcanada.ca | jolene.dupuis@cyclingcanada.ca
CN
UCI 26.09.2020 NCH CZE III.
Česká republika, Brno
www.favoritbrno.cz | favorit.brno@cbox.cz
CN
ČSC 26.09.2020 MČR Medison Brno
Česká republika, Brno
| TJ Favorit Brno
MČR mládež
ČSC 26.09.2020 MČR Medison Brno
Česká republika, Brno
| TJ FAVORIT BRNO
MČR Elite
ČSC 26.09.2020 MČR Medison Brno
Česká republika, TJ Favorit Brno
|
MČR mládež
ČSC 26.09.2020 MČR Madison Brno
Česká republika, TJ FAVORIT BRNO
|
MČR Elite
UCI 01.10.2020- 03.10.2020 3 Jours d'Aigle
Švýcarsko, Aigle
www.3joursdaigle.ch | 3joursdaigle@gmail.com
CL1
UCI 01.10.2020- 04.10.2020 Polish National Championships - Elite
Polsko, Pruszkow
www.pzkol.pl | biuro@pzkol.pl
CN
UCI 02.10.2020- 05.10.2020 Track Asia Cup 2020
Thajsko, Bangkok
www.thaicycling.or.th | taca1959@yahoo.com
CL1
UCI 03.10.2020- 04.10.2020 Svenska Mästerskapen
Švédsko, Falun
|
CN
UCI 06.10.2020- 12.10.2020 Russian Elite National Championships - Olympic disciplines
Rusko, St. Petersburg
www.fvsr.ru | cycling@fvsr.ru
CN
UCI 06.10.2020 The 61st Anniversary of Thai Cycling Association 2020
Thajsko, Bangkok
www.thaicycling.or.th | taca1959@yahoo.com
CL2
UCI 10.10.2020- 11.10.2020 GP Vienna 2020
Rakousko, Wien
www.radsportverband.at | office@radsportverband.at
CL2
UCI 10.10.2020- 17.10.2020 UCI Masters Track Cycling World Championship
Velká Británie, Manchester
| ian.emmerson@ntlworld.com
CM MAS
UCI 14.10.2020- 18.10.2020 2020 UEC Elite Track European Championships
, to be confirmed
www.uec.ch | e.dellacasa@uec.ch
CC
UCI 20.10.2020- 25.10.2020 Six Day London
Velká Británie, London
www.sixday.com/london | info@sixday.com
CL1
UCI 21.10.2020- 25.10.2020 Japan Track National Championships
Japonsko, TBD
https://jcf.or.jp/ | cycling@japan-sports.or.jp
CN
UCI 30.10.2020- 01.11.2020 Track Asia Cup 2020
Indie, Indoor Cycling Velodrome, New Dehli
www,cyclingfederationofindia.org | cyclingfederationofindia@gmail.com
CL1
ČSC 07.11.2020- 08.11.2020 ČP
Česká republika, Hlinsko
|
ČP mládež
ČSC 07.11.2020- 08.11.2020 ČP
Česká republika,
|
ČP mládež
UCI 13.11.2020- 15.11.2020 ICF Track National Championship 2020
Indonésie, Jakarta
www.icf.id | contact@icf.id
CN
ČSC 14.11.2020- 15.11.2020 ČP omnium
Česká republika, Plzeň
| SK Petřín Plzeň
ČP mládež
ČSC 14.11.2020- 15.11.2020 ČP omnium
Česká republika, SK Petřín Plzeň
|
ČP mládež
UCI 17.11.2020- 22.11.2020 Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent
Belgie, Gent
www.lottozesdaagse.be | christophe@sercu.net
CL1
UCI 21.11.2020- 22.11.2020 Velka Cena Prahy
Česká republika, Praha
www.ceskysvazcyklistiky.cz | mracek@ceskysvazcyklistiky.cz
CL2
ČSC 21.11.2020- 22.11.2020 Velká cena Prahy
Česká republika, Praha
|
CL-2 Elite/Junior
ČSC 21.11.2020- 22.11.2020 Velká cena Prahy
Česká republika,
|
CL-2 Elite/Junior
UCI 24.11.2020- 29.11.2020 Wooning Zesdaagse
Holandsko, Rotterdam
www.zesdaagserotterdam.nl | info@zesdaagserotterdam.nl
CL2
UCI 26.11.2020- 29.11.2020 4 jours de Genève
Švýcarsko, Genève
velodrome-geneve.ch | loic.hugentobler@genevecyclisme.ch
CL1
ČSC 28.11.2020- 29.11.2020 ČP omnium
Česká republika, Hlinsko
|
ČP mládež
ČSC 28.11.2020- 29.11.2020 ČP omnium
Česká republika, SK Petřín Plzeň
|
ČP mládež
UCI 04.12.2020- 06.12.2020 Six days Hong Kong
Hong Kong, Hong Kong
www.sixday.com | info@sixday.com
CL1
UCI 12.12.2020- 13.12.2020 NCH CZE IV.
Česká republika, Praha
www.ceskysvazcyklistiky.cz | mracek@ceskysvazcyklistiky.cz
CN
ČSC 12.12.2020- 13.12.2020 GP Mistrovství Planety
Česká republika, Praha
| ASO DUKLA Praha
ČP mládež
ČSC 12.12.2020- 13.12.2020 GP Mistrovství Planety
Česká republika, Praha
| ASD DUKLA Praha
MČR Elite
ČSC 12.12.2020- 13.12.2020 GP Planeta
Česká republika, ASD DUKLA Praha
|
MČR Elite
ČSC 12.12.2020- 13.12.2020 GP Planeta
Česká republika, ASO DUKLA Praha
|
ČP mládež
UCI 16.12.2020- 17.12.2020 Track Cycling Challenge
Švýcarsko, Grenchen
www.tissotvelodrome.ch | jespasandin@tissotvelodrome.ch
CL1
UCI 19.12.2020 Cycling Australia National Madison Championships
Austrálie, Melbourne
https://tracknationals.org.au/ | track@cycling.org.au
CN
UCI 19.12.2020 The Austral
Austrálie, Melbourne
www.cycling.org.au/vic | vic.info@cycling.org.au
CL2
UCI 19.12.2020- 20.12.2020 NCH CZE VI.
Česká republika, Praha
www.ceskysvazcyklistiky.cz | mracek@ceskysvazcyklistiky.cz
CN
ČSC 19.12.2020- 20.12.2020 MČR Omnium
Česká republika,
|
MČR Elite
ČSC 19.12.2020- 20.12.2020 MČR Omnium
Česká republika, Hlinsko
|
MČR mládež
ČSC 19.12.2020- 20.12.2020 MČR Omnium
Česká republika, ASO DUKLA Praha
|
MČR mládež