Kalendář - Sálová cyklistika

Typ Termín Závod, země, místo, kontakt Třída Kategorie
UCI 06.01.2019 59. Neujahrs-Radballturnier
Švýcarsko, Frauenfeld
www.frauenfelder-radballer.ch | robert.bures@bluewin.ch
UCI 06.01.2019 Heilige-Drei-Könige Turnier
Německo, Gärtringen
rv-gaertringen.de | thomaskimmerle@aol.com
UCI 12.01.2019 37. Interationaler Löwencup
Švýcarsko, Winterthur
www.radballclub.ch | info@radballclub.ch
UCI 12.01.2019 Intern. Haybach Turnier
Německo, Klein-Winternheim
www.rv-klein-winternheim.de/rsv | rj.schmitt@gmx.de
ČSC 12.01.2019 II. Liga 1. kolo
Česká republika, Liberec
| Vild.Pepino@gmail.com
Muži
ČSC 19.01.2019 I. Liga 1. kolo
Česká republika,
|
Muži
ČSC 19.01.2019 CZE-Pohár žáků 2019 5. kolo Morava
Česká republika, Brno
| ppetrovsky@seznam.cz
St. žáci
ČSC 26.01.2019 Český pohár - 1.kolo nominační MEJ,MEE,MS
Česká republika, Brno
| arny.pokec@seznam.cz
Muži, ženy, junioři, juniorky, st. žáci, žákyně, ml. žáci
ČSC 26.01.2019 I.Liga juniorů 3. kolo 2019
Česká republika,
|
Junioři
UCI 26.01.2019 D.I.A.C Dutch International Artistic Cycling Contest
Holandsko, Heerlen
www.kwvdeheidebloem.nl | kwvdeheidebloem@hotmail.com
ČSC 27.01.2019 II.Liga juniorů 1. kolo 2019
Česká republika,
|
Junioři
UCI 03.02.2019 Int. Jakob-Heimpel-Pokal
Německo, Biberach an der Riss
| martinaquecke@t-online.de
ČSC 09.02.2019 Mistrovství ČR 1. předkolo
Česká republika,
|
U23
ČSC 16.02.2019 EXTRALIGA 1. kolo
Česká republika,
|
Muži
ČSC 22.02.2019 Pramos Cup mezinárodní
Česká republika, Šitbořice
| zelinka.jan@seznam.cz
Junioři
ČSC 23.02.2019 Pramos Cup mezinárodní
Česká republika, Šitbořice
| zelinka.jan@seznam.cz
St. žáci
ČSC 23.02.2019 Grosse Preis mezinárodní-51.r.
Česká republika, Šitbořice
| zelinka.jan@seznam.cz
Muži
ČSC 23.02.2019 Český pohár - 2.kolo nominační MEJ,MEE,MS
Česká republika, Němčice nad Hanou
| markourilova@seznam.cz
Muži, ženy, junioři, juniorky, st. žáci, žákyně, ml. žáci
UCI 23.02.2019 Grand prix itboice
Česká republika, itboice
www.sitborice.cz | r.zvolanek@seznam.cz
ČSC 02.03.2019 Český pohár - 3.kolo nominační MEJ, MEE, MS
Česká republika, Zlín
| Urbanec.Milos@seznam.cz
Muži, ženy, junioři, juniorky, st. žáci, žákyně, ml. žáci
ČSC 09.03.2019 Mistrovství ČR 2. předkolo
Česká republika,
|
Junioři
ČSC 09.03.2019 SVĚTOVÝ POHÁR - UCI Artistic Cycling World Cup
Česká republika, Praha
| jan.rasa@siemens.com
muži, ženy
UCI 09.03.2019 UCI Artistic Cycling World Cup
Česká republika, Prague
salovacyklistika.sweb.cz/ | jan.rasa@centrum.cz
UCI 09.03.2019 Sonnenstuhl-Weinpokal
Německo, Randersacker
soli.randersacker.de | soli@randersacker.de
ČSC 10.03.2019 Bohemia Open nominační MEJ,MEE,MS
Česká republika, Praha
| jan.rasa@siemens.com
Muži, junioři, juniorky
ČSC 16.03.2019 I.Liga juniorů 4. kolo 2019
Česká republika,
|
Junioři
ČSC 17.03.2019 II.Liga juniorů 2. kolo 2019
Česká republika,
|
ČSC 23.03.2019 EXTRALIGA 2. kolo
Česká republika, Svitávka
| mchlup@seznam.cz
Muži
ČSC 23.03.2019 CZE-Pohár žáků 2019 6. kolo Morava
Česká republika, Nezamyslice
| kosar.libor@centrum.cz
St. žáci
UCI 23.03.2019- 24.03.2019 Swiss Cup 1. Runde (Juniors)
Švýcarsko, TBC
www.swiss-cycling.ch/de/Hallenradsport | kunstrad@hallenradsport.ch
UCI 30.03.2019 Sirnacher Frühlings Cup
Švýcarsko, Münchwilen
www.rvsirnach.ch | celine_burlet@msn.com
UCI 30.03.2019 1. Juniormasters
Německo, Randersacker
www.soli.randersacker.de | ott.willi@arcor.de
ČSC 30.03.2019 II. Liga 2. kolo
Česká republika, Přerov
| A.Prikryl@seznam.cz
Muži
ČSC 30.03.2019 II.Liga juniorů 3. kolo 2019
Česká republika,
|
ČSC 30.03.2019 Mistrovství ČR předkolo
Česká republika, Horní Heršpice
| horvath@rts.cz
St. žáci, žákyně, ml. žŽáci
ČSC 06.04.2019 Velká cena v kolové žáků mezinárodní
Česká republika, Olomouc
| petrujp@volny.cz
St. žáci
UCI 06.04.2019 UCI Cycle-ball World Cup
Německo, Ailingen
www.rvi-ailingen.de | ifo@immo-allfinanz.com
ČSC 07.04.2019 Mistrovství ČR předkolo nominační MEJ
Česká republika, Brno
| speed.skating@seznam.cz
Junioři, juniorky
ČSC 07.04.2019 Velká cena v kolové elite mezinárodní
Česká republika, Olomouc
| petrujp@volny.cz
Muži
ČSC 13.04.2019 EXTRALIGA 3. kolo
Česká republika, Zlín
| Urbanec.Milos@seznam.cz
Muži
ČSC 13.04.2019 Mistrovství ČR 3. předkolo
Česká republika,
|
Junioři
ČSC 13.04.2019 CZE-Pohár žáků 2019 5. kolo Čechy
Česká republika, Praha
| jan.rasa@siemens.com
St. žáci
ČSC 13.04.2019 Český pohár - 4.kolo nominační MEJ,MEE,MS
Česká republika, Petřvald na Moravě
| bartunek@dina.cz
Muži, ženy, junioři, juniorky, st. žáci, žákyně, ml. žáci
UCI 13.04.2019 24th Hungary Open & East European Cup
Maďarsko, Baj
- | megyesi.dora@gmail.com
UCI 13.04.2019 2. Junior Masters
Německo, Wölfersheim
rvt-woelfersheim.de | hilmar@hessler1.de
UCI 14.04.2019 Swiss Cup 2. Runde (Juniors)
Švýcarsko, Mörschwil
www.swiss-cycling.ch/de/Hallenradsport | kunstrad@hallenradsport.ch
ČSC 14.04.2019 Český pohár - 5.kolo nominační MEJ,MEE,MS
Česká republika, Brno
| maskovi105@volny.cz
Muži, ženy, junioři, juniorky, st. žáci, žákyně, ml. žáci
UCI 20.04.2019 3. Junior Masters
Německo, Elsenfeld
| Bernd.Miltenberger@gmx.net
UCI 20.04.2019- 21.04.2019 Oberhessenpokal
Německo, Hungen
www.rvg-hungen.de | ruth.reinhardt@die-reinhardts.de
UCI 21.04.2019 Junioren Länderkampf GER-AUT
Německo, Frankfurt am Main
| info@bdr-online.org
UCI 27.04.2019 Finale Kampioenschap van België Kunstwielrijden
Belgie, Merelbeke
| vdk-kwr@scarlet.be
UCI 27.04.2019 Pfungemer Pokal
Švýcarsko, Pfungen
www.rmvpfungen.ch | seriwaibel@hotmail.com
UCI 27.04.2019 UCI Cycle-Ball World Cup
Německo, Albungen
www.edelweiss-albungen.de | rv@edelweiss-albungen.de
UCI 27.04.2019 German National Championships U19
Německo, Frankfurt am Main
| marco.rossmann@bdr-online.org
ČSC 27.04.2019 Mistrovství ČR FINÁLE kolová+kraso
Česká republika,
|
Junioři, juniorky
ČSC 27.04.2019 Mistrovství ČR FINÁLE KO+KR nominační MEJ
Česká republika,
|
Junioři, juniorky
ČSC 27.04.2019 CZE-Pohár žáků 2019 7. kolo Morava
Česká republika, Zlín
| Urbanec.Milos@seznam.cz
St. žáci
UCI 04.05.2019 Austrian Championships Indoor U19
Rakousko, Höchst
www.rc-hoechst.at | info@rc-hoechst.at
UCI 04.05.2019 Wormser Kunstradsport Cup
Německo, Worms
www.vfhworms.de | stefanclaudiaborn@gmx.de
UCI 05.05.2019 Länderkampf AUT-SUI-GER Juniors
Rakousko, Höchst
www.rc-hoechst.at | info@rc-hoechst.at
UCI 11.05.2019 Junioren Länderkampf SUI-AUT-FRA
Švýcarsko, Altdorf
www.swiss-cycling.ch/de/Hallenradsport | kunstrad@hallenradsport.ch
ČSC 11.05.2019 CZE-Pohár žáků 2019Semifinále
Česká republika,
|
St. žáci
ČSC 11.05.2019 Mistrovství ČR FINÁLE
Česká republika, Němčice nad Hanou
| markourilova@seznam.cz
St. žáci, žákyně, ml. žáci
ČSC 18.05.2019 Mistrovství ČR kvalifikace "A"
Česká republika,
|
St. žáci
ČSC 18.05.2019 Mistrovství ČR kvalifikace "B"
Česká republika,
|
St. žáci
ČSC 18.05.2019 Mistrovství ČR Semifinále
Česká republika,
|
U23
ČSC 18.05.2019 Český pohár - 6.kolo nominační MEJ,MEE,MS
Česká republika,
|
Muži, ženy, junioři, juniorky, st. žáci, žákyně, ml. žáci
UCI 18.05.2019 UCI Cycle-ball World Cup
Německo, Mücheln
www.vfh-muecheln.de/ | gerdheimbach-radsport@gmx.de
UCI 18.05.2019- 19.05.2019 Schweizermeisterschaften Junioren
Švýcarsko, TBC
www.swiss-cycling.ch/de/Hallenradsport | kunstrad@hallenradsport.ch
UCI 25.05.2019 UCI Artistic Cycling World Cup
Belgie, Merelbeke
| vdk-kwr@scarlet.be
ČSC 25.05.2019 I. Liga 2. kolo
Česká republika,
|
Muži
ČSC 25.05.2019 Český pohár - FINÁLE nominační MEE,MS
Česká republika,
|
Muži, ženy, junioři, juniorky, st. žáci, žákyně, ml. žáci
UCI 26.05.2019 21ste Ereprijs Ernest Van der Haeghen
Belgie, Merelbeke
| vdk-kwr@scarlet.be
UCI 31.05.2019- 01.06.2019 UEC Juniors Indoor Cycling European Championships
Francie, Geispolsheim
| step.em2019@orange.fr
ČSC 01.06.2019 CZE-Pohár žáků 2019 FINÁLE
Česká republika, Chodov
| o.h.prucha@seznam.cz
St. žáci
ČSC 08.06.2019 II. Liga 3. kolo
Česká republika,
|
Muži
ČSC 08.06.2019 Mistrovství ČR FINÁLE
Česká republika,
|
St. žáci
ČSC 15.06.2019 Mistrovství ČR FINÁLE
Česká republika,
|
U23
ČSC 21.06.2019- 22.06.2019 UEC Mistrovství Evropy kolová+kraso
Česká republika,
| hilmar.hessler@bdr-online.org
Muži
UCI 21.06.2019- 22.06.2019 UEC Elite Indoor Cycling European Championships
, TBC
| e.dellacasa@uec.ch
UCI 29.06.2019 Int. Bodenseemeisterschaften
Německo, Ravensburg
| hermann.brugger@web.de
UCI 29.06.2019 Internationales Radballturnier Alpencup
Rakousko, Sulz
www.rv-sulz.at | m.bachmann@vol.at
UCI 29.06.2019- 30.06.2019 Tournoi international de la ville de Rombas
Francie, Rombas
| christian.scheffer@aliceadsl.fr
UCI 20.07.2019 EEC Cup
Slovensko, Kolárovo
www.salovacyklistika.sk | hajdu4.andrea@gmail.com
UCI 31.08.2019 Int. Ems Cup
Rakousko, Hohenems
www.radsport-vorarlberg.at | alfred.melbinger@aon.at
UCI 31.08.2019 UCI Cycle-ball World Cup
Německo, Grosskoschen
| rsv-grosskoschen@gmx.de
ČSC 31.08.2019 Velká cena Zlína mezinárodní
Česká republika, Zlín
| Urbanec.Milos@seznam.cz
St. žáci
UCI 08.09.2019 1. German Masters
Německo, Frankfurt am Main
| Marco.Rossmann@bdr-online.org
UCI 14.09.2019 1. Swiss Austria Masters
Rakousko, Gisingen
| hubert.schneider@vcon.at
ČSC 14.09.2019 EXTRALIGA 4. kolo
Česká republika,
|
Muži
ČSC 14.09.2019 Czech Masters - 3.kolo nominační MS
Česká republika, Brno
| maskovi105@volny.cz
Muži, ženy
ČSC 21.09.2019 Czech Masters - 4.kolo nominační MS
Česká republika,
|
Muži, ženy
UCI 21.09.2019 2. German Masters
Německo, Frankfurt am Main
| Marco.Rossmann@bdr-online.org
UCI 21.09.2019 UEC U23 Cycle-Ball European Championships
Německo, Wiesbaden-Naurod
www.rvw-naurod.de | sw@rvw-naurod.de
UCI 28.09.2019 UCI Cycle-Ball World Cup
Německo, Niedermehnen
www.rsc-niedermehnen.de | info@rsc-niedermehnen.de
UCI 28.09.2019 Int. Deutschland Pokal/-Cup
Německo, TBC
| marco.rossmann@bdr-online.org
ČSC 28.09.2019 I. Liga 3. kolo
Česká republika,
|
Muži
ČSC 28.09.2019 Mistrovství ČR - předkolo nominační MS
Česká republika, Horní Heršpice
| horvath@rts.cz
Muži, ženy
UCI 29.09.2019 2. Swiss Austria Masters
Švýcarsko, Oberbüren
www.swiss-cycling.ch/de/Hallenradsport | kunstrad@hallenradsport.ch
UCI 05.10.2019 3. German Masters
Německo, Frankfurt am Main
| marco.rossmann@bdr-online.org
UCI 05.10.2019 National Championships
Slovensko, Komarno
| hajdu4.andrea@gmail.com
ČSC 05.10.2019 Podzimní turnaj juniorů Kval. pro I. a II.Ligu
Česká republika, Chrastava
| ladislav.celler@seznam.cz
Junioři
ČSC 05.10.2019 Liberecký podzimní turnaj - 60.r.
Česká republika, Liberec
| Vild.Pepino@gmail.com
Muži
ČSC 05.10.2019 Liberecký podzimní turnaj - 41.r. mezinárodní
Česká republika, Liberec
| Vild.Pepino@gmail.com
Masters
ČSC 06.10.2019 Liberecký podzimní turnaj - 47.r. Kval. pro I. a II.Ligu
Česká republika, Liberec
| Vild.Pepino@gmail.com
Junioři
ČSC 06.10.2019 Podzimní turnaj mužů veřejný turnaj
Česká republika, Chrastava
| ladislav.celler@seznam.cz
Muži
UCI 06.10.2019 Hong Kong Indoor Cycling National Championships
Hong Kong, Hong Kong
www.cycling.org.hk | ytcheuk@cycling.org.hk
UCI 06.10.2019 Interpays NED - NRW - BEL
Holandsko, Heerlen
www.kwvdeheidebloem.nl | kwvdeheidebloem@hotmail.com
UCI 12.10.2019 UCI Cycle-ball World Cup
Švýcarsko, St. Gallen
| Andreas.lutz@cycleball.ch
UCI 12.10.2019 3.Swiss Austria Masters
Rakousko, Koblach AUT
| rcmeiningen@yahoo.de
UCI 12.10.2019 Hungary Open
Maďarsko, Baj
www.bringasport.hu | baj.bringafoci@gmail.com
ČSC 12.10.2019 CZE-Pohár žáků 20201. kolo Čechy
Česká republika, Chrastava
| ladislav.celler@seznam.cz
St. žáci
ČSC 12.10.2019 CZE-Pohár žáků 20201. kolo Morava
Česká republika, Olomouc
| petrujp@volny.cz
St. žáci
ČSC 12.10.2019 Vinařský pohár mezinárodní
Česká republika, Šitbořice
| zelinka.jan@seznam.cz
Muži
ČSC 12.10.2019 Memoriál Jana Krištůfka-mezinár. nominační MS
Česká republika, Praha
| jan.rasa@siemens.com
Muži, junioři, juniorky
ČSC 13.10.2019 CZE-Pohár žáků 20202. kolo Čechy
Česká republika, Liberec
| Vild.Pepino@gmail.com
St. žáci
UCI 18.10.2019- 19.10.2019 German National Championships
Německo, Frankfurt am Main
www.rad-net.de | Marco.Rossmann@bdr-online.org
UCI 19.10.2019 Belgian Championships
Belgie, Beringen
| rudi.vanderstraeten1@telenet.be
UCI 19.10.2019 Czech National Championships
Česká republika, TBC
| silnicnikolo@seznam.cz
UCI 19.10.2019- 20.10.2019 Championnats de France
Francie, Lurcy-Levis
www.levisenpiste.com | gp-besson@orange.fr
ČSC 19.10.2019 Mistrovství ČR FINÁLE KO+KR nominační MS
Česká republika,
|
Muži
UCI 20.10.2019 National Championships - Artistic Cycling
Holandsko, Heerlen
www.kwvdeheidebloem.nl | kwvdeheidebloem@hotmail.com
UCI 26.10.2019 Ukrainian Championships
Ukrajina, Nadjbereg
| pisti21@ukr.net
UCI 26.10.2019 Schweizermeisterschaft Elite
Švýcarsko, Wetzikon
www.swiss-cycling.ch/de/Hallenradsport | kunstrad@hallenradsport.ch
UCI 26.10.2019 Austrian Championships
Rakousko, TBC
www.rc-hoechst.at | info@rc-hoechst.at
UCI 02.11.2019 UCI Cycle-ball World Cup
Rakousko, Höchst
www.rc-hoechst.at | info@rc-hoechst.at
UCI 02.11.2019 40e Ereprijs Roger Bondue
Belgie, Gent
| bezigebij01@hotmail.com
ČSC 02.11.2019 Velká cena Přerova
Česká republika, Přerov
| A.Prikryl@seznam.cz
Muži
ČSC 02.11.2019 Czech Masters - 5.kolo
Česká republika,
|
Muži, ženy
ČSC 03.11.2019 I.Liga juniorů1. kolo 2020
Česká republika, Přerov
| A.Prikryl@seznam.cz
Junioři
UCI 03.11.2019 Macau Indoor Cycling Championships
Macao, Macao
www.macaocycling.org | artistic.cycling.macau@gmail.com
UCI 09.11.2019 MvB-Preis
Německo, Mainz-Hechtsheime
| sven-beiler@t-online.de
UCI 09.11.2019- 10.11.2019 Internationaler Rebland-Pokal
Německo, Baden-Baden Varnhalt
| Florian.Trefzger@gmx.de
ČSC 09.11.2019 CZE-Pohár žáků 20202. kolo Morava
Česká republika, Přerov
| A.Prikryl@seznam.cz
St. žáci
ČSC 09.11.2019 CZE-Pohár žáků 20203. kolo Čechy
Česká republika, Plzeň
| ondrej.kydlicek@seznam.cz
St. žáci
UCI 10.11.2019 Schilik'Open
Francie, Schiltigheim
| vcs1888@free.fr
ČSC 16.11.2019 Kvalifikace o II. Ligu
Česká republika,
|
Muži
ČSC 16.11.2019 Czech Masters - 6.kolo
Česká republika,
|
Muži, ženy
UCI 17.11.2019 Inters de Geispolsheim
Francie, Geispolsheim
| rietsch.denis@wanadoo.fr
UCI 23.11.2019 3 Nationencup SUI-AUT-GER
Švýcarsko, tbd
| marianne.kern@hallenradsport.ch
ČSC 23.11.2019 CZE-Pohár žáků 20203. kolo Morava
Česká republika, Svitávka
| mchlup@seznam.cz
St. žáci
ČSC 23.11.2019 Czech Masters - 7.kolo
Česká republika,
|
Muži, ženy
ČSC 30.11.2019 CZE-Pohár žáků 20204. kolo Morava
Česká republika, Šitbořice
| zelinka.jan@seznam.cz
St. žáci
UCI 30.11.2019 Grosser Weinpreis
Německo, Erlenbach
| info@bdr-online.org
UCI 30.11.2019 UCI Artistic Cycling World Cup
Německo, Erlenbach
www.rsv-erlenbach.de | vorstand@rsv-erlenbach.de
UCI 06.12.2019- 08.12.2019 UCI Indoor Cycling World Championships - Artistic
Švýcarsko, Basel
| schmaehling@toyota-schultheiss.de
UCI 06.12.2019- 08.12.2019 UCI Indoor Cycling World Championships - Cycle-ball
Švýcarsko, Basel
| schmaehling@toyota-schultheiss.de
ČSC 14.12.2019 I.Liga juniorů2. kolo 2020
Česká republika, Zlín
| Urbanec.Milos@seznam.cz
Junioři
ČSC 14.12.2019 Svobodův memoriál 48.roč.mezinárodní
Česká republika, Plzeň
| ondrej.kydlicek@seznam.cz
Muži
ČSC 21.12.2019 Turnaj o vánoční fišlu
Česká republika, Brno
| ppetrovsky@seznam.cz
Muži
UCI 21.12.2019- 22.12.2019 50th Japan Championships
Japonsko, Tokyo
www.jfic-japan.com | jfic.japan@gmail.com