Favorit Brno - trénujeme v Chorvatsku

09.03.2016 | TZ, Favorit Brno

Favorit Brno - trénujeme v Chorvatsku

Máme za sebou první týden tradičního předsezónního tréninkového kempu v chorvatské Poreči. Prostřednictvím následujících řádků Vám přiblížíme, jak trénujeme a co nás ještě čeká. „Poreč už je pro nás tradičním místem na přípravu. Jezdíme sem každoročně po


Máme za sebou první týden tradičního předsezónního tréninkového kempu v chorvatské Poreči. Prostřednictvím následujících řádků Vám přiblížíme, jak trénujeme a co nás ještě čeká.

„Poreč už je pro nás tradičním místem na přípravu. Jezdíme sem každoročně posledních pět let, co jsem ve Favoritu,“ řekl trenér František Trkal. „Vracíme se do známého prostředí, kde trénujeme v lepších klimatických podmínkách a máme tu vše, co potřebujeme,“ hlásil z Poreče trenér.


„Počasí nám zatím celkem přeje, teploty se pohybují od 13 do 15 stupňů. Jsou tu rozmanité terény, můžeme trénovat na rovině i v různě těžkých kopcích,“ popsal František Trkal.

V Poreči se chystá kompletní sestava vyjma Urbáška, který se po zlomenině nohy a sundání sádry připravuje individuálně doma. „Máme za sebou dvě třetiny tréninku, to znamená dva třídenní cykly. V pondělí dostanou kluci volno a pak nás čekají ještě čtyři tréninkové dny.“

A jak jednotlivé tréninky vypadají? „Je znát, že 90 procent týmu za sebou má únorové individuální soustředění v teple. Proto jsme už první cyklus šli více do kvality než v minulých letech, kdy jsme se spíš rozjížděli. Ten druhý blok už měl hodně dobré parametry,“ prozradil trenér.


Tým Favoritu bude v Poreči do neděle. „K dispozici tu máme vše, co potřebujeme. O kluky je výborně postaráno, máme tady mechanika i maséra v jedné osobě, hotel je na výborné úrovni. Je tu díky bazénu či vířivce prostor i na regeneraci, takže toho dost využíváme,“ dodal František Trkal.

Foto tým


Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Dámský rám Force Amelia 14,5"

Prodám použitý rám Force Amelia velikost...

1000 ,- Více..

Roval Control SL nebo Control Trail Sl...

Špičková kola pro XC závody Specialized...

14990 ,- Více..

Dětská cyklistická přilba PRO-T MV6-2...

Prodám dětskou cyklistickou přilbu PRO-T...

170 ,- Více..

Scott Gambler

Prodám Scott Gambler. Vel. Short (dělaly se...

25990 ,- Více..