Alpecin-Fenix prodlužuje smlouvu s Kalasem

09.03.2021 | TZ Kalas Sportswear

Alpecin-Fenix prodlužuje smlouvu s Kalasem

Na základě uplynulých tří let úspěšného partnerství prodlužují KALAS Sportwear a Alpecin-Fenix spolupráci o další tři roky.

Manažer týmu Alpecin-Fenix Philip Roodhooft uvedl: „Rozhodnout se pokračovat ve spolupráci s Kalasem pro nás bylo snadné. Naši jezdci si oblečení Kalas velmi pochvalují a já jako týmový manažer vím, že se u nich můžeme spolehnout na výjimečnou úroveň služeb, kvality a profesionality. Jsme tým s vysokými očekáváními a řadou zvláštních požadavků. Naše mužské i ženské týmy se skládají z mnoha národností a na soupisce máme evropské i světové šampiony, kteří závodí na horských kolech, v cyklokrosu i na silnici. Jsem proto velmi rád, že Kalas vždy dostojí našim očekáváním.

Ředitel firmy Kalas Jakub Věncek řekl: „Pracovat s Alpecin-Fenix a oblékat i nadále některé z největších talentů světové cyklistiky je velká pocta. V době tohoto oznámení se už nemůžeme dočkat, až se naše značka letos s Alpecin-Fenix vrátí na Tour de France a zároveň za jediný rok odjedeme i zbylé dvě Grand Tour.Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste