RoadCycling.cz vás již 17 let baví cyklistikou!

Web RoadCycling.cz vznikl v roce 2007 a od té doby přináší nejaktuálnější informace z dění především v silniční cyklistice - světové i domácí, nezanedbatelnou část tvoří i téma cyklokrosu. Duchovním otcem RoadCycling.cz je bývalý závodník Libor Matějka, který ve spolupráci se synem Markem a redaktory Jiřím Vlasákem a Tomášem Nohejlem přinesl za sedmnáct let existence přes 23 tisíc článků. Redaktoři nechybí na spoustě tuzemských závodů a monitorují společně s fotografy Filipem Bezděkem, Pepou Vaisharem a Jardou Svobodou i live dění v pelotonu. 

Posádka RC – redaktor Libor Matějka a fotograf Josef Vaishar

V roce 2016 převzala web společnost RoadCycling CZ s.r.o. pod vedením Simony Davídkové, dlouholeté mezinárodní rozhodčí UCI v silniční cyklistice a cyklokrosu. Web byl rozšířen o kategorii mimosilničních disciplín, technickou zónu, zábavu a cestování a sekci LIVEreportů a komentovaných fotoreportáží. 

Simona Davídková s Petrem Benčíkem

RoadCycling.cz také zastřešuje seriál silničních cyklistických závodů RoadCup, který je pořádán především pro amatérské závodníky, ale i profesionály. Má dvě série – RoadRace a RoadMarathon, či Superpohár a většinou se jedná o 12 klasik a 7 maratonů během roku po celé České republice.

Děkujeme vám za podporu i v následujícím roce!

Váš RoadCycling.cz