Přímé přenosy na Eurosportu – pokud není uvedeno záznam, jedná se o LIVE.

Záznamy uvádíme pouze v případě, že nevysíláme přímý přenos a pouze vždy první záznam.

Ronde van Drenthe

  • 11. 3.
    • 14:30 Eurosport 1, ženy, záznam

Nokere Koerse

  • 13. 3.
    • 12:30 Eurosport 2, ženy
    • 16:00 Eurosport 2

Milán – Turín

  • 13. 3.
    • 14:20 Eurosport 2

GP Denain

  • 14. 3.
    • 14:00 Eurosport 2

Bredene Koksijde

  • 15. 3.
    • 14:30 Eurosport 2

Milán – San Remo

  • 16. 3.
    • 09:50 Eurosport 2

Trofeo Alfredo Binda

  • 17. 3.
    • 14:30 Eurosport 2, ženy

Cholet – Pays de la Loire

  • 17. 3.
    • 16:00 Eurosport 2

Okolo Katalánska

  • 18. 3.
    • 15:00 – 1. etapa, Eurosport 2
  • 19. 3.
    • 15:00 – 2. etapa, Eurosport 2
  • 20. 3.
    • 15:00 – 3. etapa, Eurosport 2
  • 21. 3.
    • 15:00 – 4. etapa, Eurosport 2
  • 22. 3.
    • 16:30 – 5. etapa, Eurosport 2
  • 23. 3.
    • 15:00 – 6. etapa, Eurosport 2
  • 24. 3.
    • 12:25 – 7. etapa, Eurosport 2

Bruggy – De Panne

  • 20. 3.
    • 16:35 Eurosport 2
  • 21. 3.
    • 16:35 Eurosport 2, ženy

E3

  • 22. 3.
    • 14:00 Eurosport 2

Gent – Wevelgem

  • 24. 3.
    • 14:15 Eurosport 2
    • 16:45 Eurosport 2, ženy

Dwars door Vlaanderen

  • 27. března
  • 14:15 – E1

GP Miguel Indurain

  • 30. března
    • 15:30 – E1

Okolo Flander

  • 31. března
    • 09:45 – E1
    • 16:45 – E1, ženy

Ronde de Mouscron

  • 1. dubna
  • 13:30 – E1, ženy

Okolo Baskicka

  • 1. dubna
    • 15:30 – 1. etapa, E1
  • 2. dubna
    • 15:30 – 2. etapa, E1
  • 3. dubna
    • 15:30 – 3. etapa, E1
  • 4. dubna
    • 15:30 – 4. etapa, E1
  • 5. dubna
    • 15:30 – 5. etapa, E1
  • 6. dubna
    • 15:15 – 6. etapa, E1

Scheldeprijs

  • 4. dubna
    • 14:00 – E1

Paříž – Roubaix

  • 6. dubna
    • 15:00 – E1, ženy
  • 7. dubna
    • 11:15 – E1

Giro d´Abruzzo

  • 9. dubna
    • 13:45 – 1. etapa, E1
  • 10. dubna
    • 13:45 – 2. etapa, E1
  • 11. dubna
    • 13:45 – 3. etapa, E1
  • 12. dubna
    • 13:45 – 4. etapa, E1

Brabantský šíp

  • 10. dubna
    • 15:45 – E1

Amstel Gold Race

  • 14. dubna
    • 13:00 – E1, ženy
    • 14:45 – E1

Tour of the Alps

  • 15. dubna
    • 13:30 – 1. etapa, E1
  • 16. dubna
    • 13:30 – 2. etapa, E1
  • 17. dubna
    • 10:45 – 3. etapa, E1
  • 18. dubna
    • 13:30 – 4. etapa, E1
  • 19. dubna
    • 13:30 – 5. etapa, E1

Valonský šíp

  • 17. dubna
    • 12:45 – E1
    • 16:45 – E1, ženy

Lutych – Bastogne – Lutych

  • 21. dubna
    • 12:30 – E1
    • 16:45 – E1, ženy