Přímé přenosy na Eurosportu – pokud není uvedeno záznam, jedná se o LIVE.
Záznamy uvádíme pouze v případě, že nevysíláme přímý přenos a pouze vždy první záznam.
Ronde van Drenthe
- 11. 3.
- 14:30 Eurosport 1, ženy, záznam
Nokere Koerse
- 13. 3.
- 12:30 Eurosport 2, ženy
- 16:00 Eurosport 2
Milán – Turín
- 13. 3.
- 14:20 Eurosport 2
GP Denain
- 14. 3.
- 14:00 Eurosport 2
Bredene Koksijde
- 15. 3.
- 14:30 Eurosport 2
Milán – San Remo
- 16. 3.
- 09:50 Eurosport 2
Trofeo Alfredo Binda
- 17. 3.
- 14:30 Eurosport 2, ženy
Cholet – Pays de la Loire
- 17. 3.
- 16:00 Eurosport 2
Okolo Katalánska
- 18. 3.
- 15:00 – 1. etapa, Eurosport 2
- 19. 3.
- 15:00 – 2. etapa, Eurosport 2
- 20. 3.
- 15:00 – 3. etapa, Eurosport 2
- 21. 3.
- 15:00 – 4. etapa, Eurosport 2
- 22. 3.
- 16:30 – 5. etapa, Eurosport 2
- 23. 3.
- 15:00 – 6. etapa, Eurosport 2
- 24. 3.
- 12:25 – 7. etapa, Eurosport 2
Bruggy – De Panne
- 20. 3.
- 16:35 Eurosport 2
- 21. 3.
- 16:35 Eurosport 2, ženy
E3
- 22. 3.
- 14:00 Eurosport 2
Gent – Wevelgem
- 24. 3.
- 14:15 Eurosport 2
- 16:45 Eurosport 2, ženy
Dwars door Vlaanderen
- 27. března
- 14:15 – E1
GP Miguel Indurain
- 30. března
- 15:30 – E1
Okolo Flander
- 31. března
- 09:45 – E1
- 16:45 – E1, ženy
Ronde de Mouscron
- 1. dubna
- 13:30 – E1, ženy
Okolo Baskicka
- 1. dubna
- 15:30 – 1. etapa, E1
- 2. dubna
- 15:30 – 2. etapa, E1
- 3. dubna
- 15:30 – 3. etapa, E1
- 4. dubna
- 15:30 – 4. etapa, E1
- 5. dubna
- 15:30 – 5. etapa, E1
- 6. dubna
- 15:15 – 6. etapa, E1
Scheldeprijs
- 4. dubna
- 14:00 – E1
Paříž – Roubaix
- 6. dubna
- 15:00 – E1, ženy
- 7. dubna
- 11:15 – E1
Giro d´Abruzzo
- 9. dubna
- 13:45 – 1. etapa, E1
- 10. dubna
- 13:45 – 2. etapa, E1
- 11. dubna
- 13:45 – 3. etapa, E1
- 12. dubna
- 13:45 – 4. etapa, E1
Brabantský šíp
- 10. dubna
- 15:45 – E1
Amstel Gold Race
- 14. dubna
- 13:00 – E1, ženy
- 14:45 – E1
Tour of the Alps
- 15. dubna
- 13:30 – 1. etapa, E1
- 16. dubna
- 13:30 – 2. etapa, E1
- 17. dubna
- 10:45 – 3. etapa, E1
- 18. dubna
- 13:30 – 4. etapa, E1
- 19. dubna
- 13:30 – 5. etapa, E1
Valonský šíp
- 17. dubna
- 12:45 – E1
- 16:45 – E1, ženy
Lutych – Bastogne – Lutych
- 21. dubna
- 12:30 – E1
- 16:45 – E1, ženy