Grand Prix DURATEC

10.09.2019 | TZ - Jan Kotal

Grand Prix DURATEC

Odveta zakončí nejdelší cyklistickou kriterijní sérii v Čechách

GIANT LIGA PLZEŇ 2019 – čtrnáctý závod 18. ročníku seriálu Giant Liga 2019 zakončí v Plzni na Rapidu ve středu 11. září odveta.  

Do Plzně na Rapid by měl dorazit i nejúspěšnější paralympionik historie a několikanásobný mistr světa Jiří Ježek, který je více než 17 let spjatý s Českou značkou DURATEC.

Na startu tentokrát bude i vítěz seriálu Martin Boubal, se svým stájovým kolegou Martinem Hebíkem, který obsadil celkově v seriálu páté místo (oba CK Příbram Fany Gastro).

Sportovní odpoledne na Rapidu odstartují mladší a starší žáci v rámci IL Sano Cupu.

Závodníci pojedou opět prvenství na pásce, kdy si v každém okruhu nejlepší dva borci připíší 2 a 1b. A aby jezdci drželi vysoké tempo, budou vypisovány prémie o nejaktivnějšího jezdce Bageterie Boulevard prestige.

Zveme Vás tímto na souboje jednotlivců a týmů, které letos zakončí cyklistické klání v Plzni ve sportovním areálu Rapid.

Ve středu 11. září od 17:30 hod tak zakončíme osmnáctý ročník GIANT LIGY 2019, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, muži Elite a masters. Start mládežnických kategorií v IL SANO CUP startuje již od 16:40 hod.Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste