Jezdi a pomáhej – podpořme společně Natálku a Jiříka

29.03.2021 | TZ Rafkarna

Jezdi a pomáhej – podpořme společně Natálku a Jiříka

Charitativní fond v Hradci Králové, letos titulem Jezdi a pomáhej – s Rafkarnou pro Sport Hradec Cup, tentokrát vyzývá všechny velké i malé cyklisty, cyklistky na podporu hendikepovaných dětí.

Cílem této tradiční charitativní akce je namotivovat se ke kvalitním výkonům, udělat něco pro své zdraví a zároveň přispět nadačnímu fondu Sport Hradec Cup. Společnými silami tak můžeme pomoct rodinám Natálky a Jiříka, které bojují s jejich nelehkým životním osudem,“ uvádí pořadatel akce Michael Nebeský. 

Princip účasti je jednoduchý. Zájemce o účast se registruje na stránkách, kde zadá, kolik korun věnuje za každý svůj naježděný kilometr. Od 1. dubna až do 31. května eviduje své zdolané kilometry a po ukončení výzvy vynásobí své celkové kilometry částkou, kterou si určil na začátku. Tím získá sumu peněz, kterou svým snažením vyjel pro tuto akci. Registrovat se také mohou celé rodiny a sčítat kilometry dohromady. Přihlásit se a začít sčítat kilometry je možné kdykoliv během průběhu akce. Během celé akce se budou pro účastníky také konat soutěže o zajímavé ceny. Prosíme všechny účastníky, aby svou činnost absolvovali tak, aby dodržovali vládních nařízení.

Věříme, že se nám tento rok podaří vybrat tak vysoká částka, že pomůžeme vícero rodinám. Minulý rok se podařilo takto podpořit 11 rodin a letos doufáme, že tento počet překonáme. Zároveň velmi děkujeme našim ambasadorům, kterými jsou Lukáš Krpálek, Tomáš Bábek, Pavel Petřikov, Daniel Turek, Martin Hosták, René Vydarený, Peter Frühauf a Pavel Krmaš,“ dodává Ondřej Rybín z Rafkarny.


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste