Komentář: Český svaz cyklistiky stále vyrábí podivná videa

20.07.2020 | Libor Matějka

Komentář: Český svaz cyklistiky stále vyrábí podivná videa

Měl to být živý přenos z prvního Českého poháru, ale moc se nepodařil. Na YouTube je alespoň záznam, ovšem s mnoha otazníky.

Od loňského jara se ČSC snaží vyrábět Live přenosy ze závodů Českého poháru, stále v nepochopitelném formátu a to opakovaně, jako by to měla být finální verze přenosů české cyklistiky.

Sobotní přenos, který svaz inzeroval na svém webu, si můžete prohlédnout zde:

Na YouTube kanále CS live - zřejmě Český svaz live, visí několik podobných přenosů.

Mohlo by se říci, je to zkušební přenos/video, ale první proběhl už v květnu loňského roku.

Vedle nekvalitního přenosu by mohli být fanoušci cyklistiky uspokojeni alespoň informační stránkou přenosu. Ale o to se svaz od začátku nesnaží. Žádný komentář, žádné informace o jezdcích v úniku, o časových rozestupech o aktivitách v pelotonu. Ne, nic.

Když už videa zústávají na kanále CS live, proč se někdo nepokusí o nějaký střih? První půlhodina sobotního přenosu/záznamu je opravdu užasná. Ovšem podobně úžasný je i tento přenos/záznam:

Tady "předehra" zabírá čtvrtinu přenosu.

Sobotní přenos končí ve stopáži 1:49:58, s půlhodinovou předehrou tedy někde v polovině závodu, takže se o vítězi nic nedozvíte, stejně jako o průběhu.

Možná jsou to nějaké nesmělé pokusy a probíhá vývoj. Ale proč to tedy ČSC na svých stránkách avizuje a proč je veřejně přístupný kanál CS live? Asi je to finální produkt a propagace české silniční cyklistiky. 


Libor Matějka
Všechny články autora


Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste