Krakonošův cyklomaraton v původním termínu

19.05.2020 | Jan Slavíček, Foto: Josef Vaishar

Krakonošův cyklomaraton v původním termínu

Po pátečním oznámení o konání 7. ročníku Krakonošova cyklomaratonu 2020 v původním termínu 20. června došlo k téměř okamžitému "rozebrání" všech registrací, jejichž limit byl prozatím stanoven na 300 závodníků. Zde přinášíme informace o dalším postupu.

Ukončenou registrací se rozumí zaplacená registrace. Z tohoto důvodu je bezpodmínečně nutné již uskutečněné registrace uhradit obratem a to tak, aby startovné bylo připsáno na účet pořadatele nejpozději ve středu 20. května 2020. Registrace neuhrazené do tohoto termínu budou zrušeny!

Předpokládáme, že dojde k dalšímu uvolnění situace a bude možné registraci znovu otevřít a to tak, abychom naplnili limit 500 závodníků, který by měl být k termínu konání závodu povolen. O znovuotevření registrace vás budeme informovat s předstihem zde na webu a na facebookovém profilu závodu.

Pokud svou registraci neuhradíte přímo platební kartou (což doporučujeme), bude nutné provést IHNED úhradu převodem. Registrace neuhrazené do dvou kalendářních dní od jejich založení budou zrušeny a nabídnuty dalším zájemcům.

Na nové registrace není veden pořadník. Prosíme, nežádejte pořadatele o přednostní provedení registrace. Děkujeme.

Registrace a platby na místě v kanceláři závodu NEBUDOU MOŽNÉ.

Dětské závody byly s konečnou platností ZRUŠENY.

Děkujeme předem za pochopení všech nutných opatření a věříme, že se v co nejhojnějším počtu sejdeme za měsíc na startu. Pro nové informace sledujte pravidelně webové stránky a facebookový profil závodu.Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste