Endura připravila tři sety cyklistického oblečení pro muže a tři sety pro ženy v jednotném designu. 

Mužská kolekce

Dres je vyroben z rychle schnoucích italských materiálů. Tkanina MadeKind je příjemná na těle a její výroba nezatěžuje životní prostředí. Rukávy jsou z lycry se silikonovým lemem a pevně obepínají ruce. Ovšem střih celého dresu je atletický a na tělo, aby byl aerodynamický a nikde zbytečně nevlál. Endura nabízí pět velikostí (S, M, L, XL, XXL), takže vybrat by si měl skoro každý. Nechybí tři kapsy na zádech a snadno přístupná malá síťovaná kapsička na boku dresu, podle Endury určena pro gel.

Dresy v designech Virtual Texture, Supercraft a Outdoor Trail Endura nabízí za cenu 2399 korun. A je možné je zkombinovat s kraťasy, rukavičkami a čepičkami v jednotném vzhledu.


Dámská kolekce 

O svou kolekci limitovaných setů oblečení nebyly ochuzeny samozřejmě ani ženy. Dresy Virtual Texture, Outdoor Trail a Paisley se od mužských setů liší střihem a vzhledem, ale nabízí stejné technologie, to znamená rychle schnoucí italské materiálu, tkaninu MadeKind, atletický střih přizpůsobený ženám, pružné rukávy z lycry a tři kapsy na zádech plus malou kapsu na boku.

A stejná je i cena, 2399 korun. Dresy je možné kombinovat s kraťasy, čepičkami (které mají dámský střih a velikost) a rukavičkami.

Více na