Limitované edice od Endury

11.05.2022 | Marek Matějka, foto Endura

Limitované edice od Endury

Co si na letošní sezónu připravila skotská značka Endura? Mimo jiné například limitované edice cyklistického oblečení. Nyní se můžete sladit od hlavy až k patě.

Endura připravila tři sety cyklistického oblečení pro muže a tři sety pro ženy v jednotném designu. 

Mužská kolekce

Dres je vyroben z rychle schnoucích italských materiálů. Tkanina MadeKind je příjemná na těle a její výroba nezatěžuje životní prostředí. Rukávy jsou z lycry se silikonovým lemem a pevně obepínají ruce. Ovšem střih celého dresu je atletický a na tělo, aby byl aerodynamický a nikde zbytečně nevlál. Endura nabízí pět velikostí (S, M, L, XL, XXL), takže vybrat by si měl skoro každý. Nechybí tři kapsy na zádech a snadno přístupná malá síťovaná kapsička na boku dresu, podle Endury určena pro gel.

Dresy v designech Virtual Texture, Supercraft a Outdoor Trail Endura nabízí za cenu 2399 korun. A je možné je zkombinovat s kraťasy, rukavičkami a čepičkami v jednotném vzhledu.


Dámská kolekce 

O svou kolekci limitovaných setů oblečení nebyly ochuzeny samozřejmě ani ženy. Dresy Virtual Texture, Outdoor Trail a Paisley se od mužských setů liší střihem a vzhledem, ale nabízí stejné technologie, to znamená rychle schnoucí italské materiálu, tkaninu MadeKind, atletický střih přizpůsobený ženám, pružné rukávy z lycry a tři kapsy na zádech plus malou kapsu na boku.

A stejná je i cena, 2399 korun. Dresy je možné kombinovat s kraťasy, čepičkami (které mají dámský střih a velikost) a rukavičkami.

Více na 


 

Marek Matějka
Všechny články autora


Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste