M O N T O N E - Převezte své kolo bezpečně

26.04.2021 | TZ Montone

M O N T O N E - Převezte své kolo bezpečně

Kolo již dávno není jen pouhý dopravní prostředek, díky němuž se dopravíme z bodu A do budu B. Cyklistika se pro některé z nás stává naplňující vášní a kolo v našem životě zaujímá zbožňovaný únik od každodenních starostí a zlepšení fyzické kondice. Cestování a cyklistika jdou ruku v ruce. Na vyjížďky v místě, kde bydlíme, nezanevřeme, ale velmi často se v nás probouzí přirozená touha poznat i jiné kouty světa nebo se dopravujeme na závody. Naložíme kolo na auto a vydáváme se vstříc novým dobrodružstvím.

Kromě investované peněžní částky si ke kolu vytváříme i emoční pouto. Proto velmi nelibě snášíme škrábance, opotřebení vlivem počasí či pouhou nečistotu. Tomu všemu během cestování zabrání elegantní a vysoce kvalitní obaly na kola od českého výrobce Montone. Modelové označení mBag spolehlivě ochrání vaše kolo od škodlivých vlivů, které během přepravy mohou na vaše kolo působit, ať už se jedná o vířící prach, drobný hmyz, nepřízní počasí či vydatné sluneční záření. Všechny tyto vlivy neblaze ovlivňují životnost kola i jeho estetiku. Jsou vyrobeny z vodoodpudivého materiálu a velmi elastického materiálu. Vaše kolo tak během cestování zůstane ve stavu, ve kterém jste ho naložili. Navlečení je velmi snadné a rychlé.

Obaly Montone udrží vaše kolo i domov čisté. Odlehčená verze s označením mKayak ochrání váš domov, kancelář nebo auto od venkovních nečistot a stop od plášťů či galusek. Těsně obepne vaše kolo, čímž ho ochrání před drobným domácím prachem, který může zkrátit životnost některých komponentů. Obaly navíc působí velmi elegantně a hodí se do každé domácnosti.  

Obaly na kolo bike mBag a bike mKayak jsou vyráběny v České republice a jsou vhodné pro silniční kola, horská kola, trekingová kola a elektrokola. Díky vysoké elasticitě obalu je navlečení na kolo velmi snadné a trvá méně než 30 sekund. 

Dopřejte svému kolu elegantní cestovní a domácí kabát, který ho bezpečně ochrání. Na čistém kole se jede a závodí vždy lépe!

gallery



Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste