Maraton Fofr cup zakončí Peklo Severu 2020

15.09.2020 | TZ organizátor závodu

Maraton Fofr cup zakončí Peklo Severu 2020

Závody horských kol Peklo Severu 2020 jdou do finále. Maraton Fofr cup letos startuje svůj 25. ročník. Do Horního Prysku se v sobotu 19. září sjedou závodníci všech výkonnostních kategorií.

Zázemí je v turisticky oblíbené obci Prysk. Atraktivní závod určený pro všechny věkové i výkonností kategorie tradičně nabízí skvělé výkony elitních jezdců i zážitek pro sportovní nadšence. Online registrace do závodu jsou otevřeny do 17. září. Součástí závodního dne bude také vyhlašování celkových výsledků a slosování věrnostních cen.

Trasa dlouhá 31 km vede po zpevněných a lesních cestách prostředím CHKO Lužické hory, v okolí turisticky atraktivních a oblíbených obcí Prysk, Mlýny a Kytlice. Vybraná místa tratě nabízí neopakovatelné úseky a výhledy, kvůli kterým stojí za to přijet závodit. Na své si díky rychlé a atraktivní trati přijdou jak nejlepší závodníci, tak i hobby cyklisté. Přijeďte společně si zazávodit a strávit  sportovní den s celou rodinou. Startují kategorie od nejmenších dětí, přes aktivní cyklisty i závodníci kategorie elite. Pro závodníky do 16 let je připraven okruhový cross-country závod dle vypsaných kategorií.

Prezentace závodu bude probíhat od 8:30 u koupaliště v Horním Prysku. Start prvních dětských kategorií je v 10 hodin. Hlavní závod startuje ve 14 hodin, dojezd prvního vítěze je očekáván kolem 15:05. Po dojetí posledního závodníka následuje vyhlášení nejlepších závodníků dne. V podvečer pak na tomtéž místě proběhne vyhlašování nejlepších závodníků uplynulého ročníku Peklo Severu 2020 a proběhne také slosování věrnostních cen.

V místě závodu bude k dispozici občerstvení, zdravotnická služba, pro zábavu hudba a komentování průběhu závodu. Kompletní propozice a další detaily najdete na www.pekloseveru.cz. Peklo Severu můžete také sledovat na Facebooku nebo Instagramu.


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste