Pořídíš dobře. Pomůžeš hodně. Prospěješ České Kanadě! Vydraž si Repete Verne

01.11.2022 | TZ Gravel Blinduro

Pořídíš dobře. Pomůžeš hodně. Prospěješ České Kanadě! Vydraž si Repete Verne

Dnes se začíná dražit gravel Repete Verne, jehož výtěžek z prodeje půjde na obnovu lesů v České Kanadě.

Česká Kanada je oblast přibližně se rozkládající mezi městy Kunžakem, Dačicemi, Slavonicemi, Novou Bystřicí a Jindřichovým Hradcem. Místopisný název je odvozen od přírodního charakteru krajiny, charakteristického početnými vodními plochami, rozsáhlými lesními komplexy s rozesetými balvany a poněkud sychravějším podnebným rázem, nižšími průměrnými teplotami a vydatnými srážkami. Jihovýchodní kout Čech je staletími téměř neporušený úsek země s převahou nedozírných lesních porostů i množstvím otevřených rovin luk a polí střídajících se s řadami dubů nad hladinami rybníků, s mohutnými masívy lesů a skalními scenériemi.

Základem šperkoletu ve prospěch krajiny České Kanady jsou italské ocelové trubky Columbus Spirit HSS pečlivě zpracované zlatýma českýma rukama svářečů Repete. Tentokrát v libovolné velikosti a barvě dle vlastního výběru. Karbonová vidlice Columbus je usazena do hlavového složení Cane Creek. Nekompromisní kola 3T obutá do japonských plášťů Panaracer v barvě Astral Blue chrání vložy Tannus. Řazení a brzdy SRAM od Aspire Sports doplňují kliky Praxis a kotouče Galfer. Karbonový představec MAX1 pevně svírá komfortní řidítka 3T zachumlaná do prémiové omotávky Ciclovation. České sedlo Posedla bude vydražiteli vyrobeno na míru a upevněno sedlovkou MAX1. Doplněno lahví s magnetickým systémem Fidlock a spolehlivými pedály Look. O tvou bezpečnost se postará blikačka MAX1. Jako šperk tu najdeš objímku Tune. Zrozeno v království Kolofix!

VYVOLÁVACÍ CENA ČINÍ 88.888 KČ

Předmětem dražby je kolo na rámu ve velikosti a grafickém provedení dle volby vydražitele. Zobrazený štěrkolet byl pro účely prezentace zkompletován s použitím rámu velikosti 58, bez povrchové úpravy.

Kalkulovaná hodnota přesahuje 200.000 Kč!
Zajímavé vyvolávací ceny bylo dosaženo s podporou partnerů projektu.

Dražit se bude na AUKRO

SPECIFIKACE
Rám:Repete Verne (osa 142x12 mm)
Materiál:ocel Columbus Spirit HSS
Velikost:dle vydražitele
Geometrie:klikni sem
Specifikace:klikni sem
Vidlice:Columbus Futura Gravel (karbon, osa 100x12 mm)
Hlavové složení:Cane Creek Hellbender 70 (ZS44/28,6 - EC44/33)
Představec:MAX1 Evo Carbon XC (6° 90 mm)
Řidítka:3T Superghiaia (420 mm)
Omotávka:Ciclovation Grind Touch
Řazení a brzdy:SRAM Rival eTap AXS XPLR
Kotouče:Galfer Fixed Wave Road (160 mm)
Kliky:Praxis Alba (175 mm)
Převodník: Praxis Alba (40 zubů)
Středové složení:Praxis M30 T47 (68 mm)
Pedály:Look X-Track Race
Kola:3T Discus 45/32 LTD (700c)
Pláště:Panaracer GravelKing SK (700c x 38)
Vložky do plášťů:Tannus Gravel Tubeless Insert
Tmel do plášťů:Joe´s Super Sealant
Sedlovka:MAX1 Evo Carbon (31.6 mm)
Objímka:Tune Schraubwürger (34.9 mm)
Sedlo:Posedla Joyseat
Láhev:Fidlock Twist Bottle (600 ml)
Zadní světlo:MAX1 Cobo USB
Montáž:Kolofix

TZ Gravel Blinduro
Všechny články autora


Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Potocký M.
Kam ten svět s tou cenovou politikou a tedy ekonomika míří? Ještě nedávno silnička od CANYONU s Ultegrou do 70 000Kč letos PR článek a cenovka nad 150 000Kč. Jo je tam navíc wattmetr. Jiná firma za silničku s Sh105 nějakých 100 000Kč. Toto dražené kolo je jaksi mimo i v tom smyslu že výdělek jde na charitu. Ale pokud kalkulované hodnotě máme rozumět že to je skutečná hodnota (přes 200 000Kč). Pak z uživatelů kol má snahu někdo dělat blbce, kteří neumí počítat. Nebo jinak vyjádřeno nemají přehled o cenách. Nebo snad má tu hodnotu nápis REPETE? 🤔🤦‍♂️ Samozřejmě jsem si vědom že je ve společnosti určité procento lidí kteří své příjmy nestíhají utrácet ale . . . . Jo do určité míry chápu že přístupy či chápání řady věcí se prostě mění. A to bohužel v tom smyslu že dnes se dá daleko více věcí koupit a to i ve smyslu ikonických značek. Zatímco dřív se na tvoření fakt kvalitní značky podíleli generace. Dnes se přes xx PR článků a internetu tvoří během několika měsíců 🙄🤦‍♂️ Tady je něco prostě špatně. A už vůbec nevěřím že ty peníze budou využity jak je napsáno v článku.
01.11.2022 10:04:03
panZdenda
Poskládáno z komponentů, které sponzoři zdarma dodali. Koupí to jen blázen. Možná by bylo jednodušší udělat sbírku na podporu přírody České Kanady přímo v době konání závodu. Spomnzoři by mohli dát každý alespoň 10 tisíc, to by je nezabilo, podobně i pan Pól by mohl nějakou tu desetitisícovku přihdsit, něco by se vybralo od závodníku a výsledek by mohl být ještě lepší než z dražby jinak dost špatně prodejného kola.
01.11.2022 13:58:53
Kid_A
Panove @potocky @zdendo, delate si srandu? Rucne stavenej ram, columbus vidla, 3T kola, atd. Mate tady fajn stroj pro dobrou vec, tak moc nechapu to pohorseni.
01.11.2022 15:11:26
panZdenda
Pokud kluci z Repete rám nějak výrazně nepřepracovali, tak zejména udávaná průchodnost pneu jen 40 mm patří do gravelpravěku. Rám není mezi ocelovými výtvory ničím extra zajímavý, vidlice Columbus je běžná komerční masovka používaná řadou malovýrobců. Ale, samozřejmě, přeji kolu hodně štěstí, ať se vydraží za bambilion :-) .
01.11.2022 15:57:36
Potocký M.
Pane @Kid_A materiál na rámovou sadu stojí řádově deset tisíc korun. Navíc koncový zákazník nemá šanci ověřit zda avízovaná kvalita materiálu. V tomto případě trubky jsou kvality co výrobce udává 😉😊 Více jak třicet let se v tomto pohybuji, vyjadřuji se tedy na základě osobních zkušeností. A sleduji že postupem let je to horší a horší. To jest uvádět spotřebitele v omyl.
02.11.2022 9:42:13
Potocký M.
Ještě jednu podstatnou věc. Samozřejmě cena je jak se říká smluvní. Ten kdo to kolo sestavil si za něj může říct kolik chce. A každé zboží má svého kupce 😉😊 Tak že v tomto směru, to co je nazváno našim pohoršením. Není mimo mísu. Neb jak jsem nepřímo napsal. Je tu minorita lidí pro něž dvěstě tisíc je jen hrstka drobných. Ale na druhou stranu vím že řada z nich korunu jen tak nepustí. A bohužel se může stát že to koupí někdo za těžce našetřené peníze 🤔
02.11.2022 10:06:45

Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equinox
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE