Pozvánka na Velkou cenu Hradce Králové 2020

17.06.2020 | TZ organizátora závodu

Pozvánka na Velkou cenu Hradce Králové 2020

Tradiční silniční závod v centru města Hradce Králové se bude opět konat 6. září 2020 od 15:00 na Masarykově náměstí. V rámci hlavního závodu kategorie muži ELITE se vám představí nejlepší české týmy v čele s domácím týmem Rafkarna IDEA Cycling. Závod je v letošním roce vypsán pro kategorie muži hobby, ženy hobby, juniory a juniorky.

Diváci závodu se letos mají opět na co těšit. Jako první se představí závodníci na handbikách, na kterých sportovci s různou úrovní tělesného handicapu předvádí naprosto neuvěřitelné výkony. Cílem Hradeckého Cyklo festivalu bylo od začátku představit divákům široké spektrum cyklistických odvětví a tento závod bude mít rozhodně co nabídnout. Dalším bodem programu Cyklo festivalu je opět závod na koloběžkách, který je zároveň zařazen do Českého poháru v koloběhu. 

Letošní lahůdkou, která nemá v Hradci Králové obdoby, je závod na celosvětovém fenoménu s kořeny v Anglii – kola typu Brompton. Jedná se o exhibici i závody současně a to na skládacích kolech. Ty však mají od klasické "Esky“ hodně daleko. Diváci uvidí, že i na "skládačce“ se dá pořádně zazávodit.

Celý závodní den vyvrcholí silničním kritériem RAFKARNA Velká cena Hradce Králové ELITE s trasou dlouhou 36 kilometrů. 

Finanční ceny pro kategorii MUŽI ELITE jsou vypsány ve výši 13 500 Kč. Věcné ceny od značek POC, LAWI, PIRELLI, LEZYNE, BIKE WORKX v hodnotě 90 000 Kč. Registrace je otevřena.

Program:

15:00 - Český pohár handbike

15:40 - IDEA STRNADEL Český pohár v koloběhu

16:10 - IDEA STRNADEL Český pohár v koloběhu

17:00 - RAFKARNA Velká cena Hradce Králové Hobby - závod spadá do seriálu RoadCup 2020

17:40 - CYKLOSPECIALITY MCR a MSR skládacích kol Brompton

18:30 - RAFKARNA Velká cena Hradce Králové ELITE

19:30 - AFTERPARTY po Velké ceně Hradce Králové a slavnostní zakončení celého Cyklo festivalu!


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste