Profesionální balík jezdí na 100%

24.05.2023 | TZ Levelsport Koncept

Profesionální balík jezdí na 100%

Peter Sagan, Movistar, Bora, nebo TotalEnergies – ti všichni vozí brýle kalifornské značky 100%.

Značka 100% byla založena v roce 1982 v Jižní Kalifornii. Původně se zaměřovala na výrobu motokrosových brýlí, které se brzy staly velmi populárními mezi profesionálními i amatérskými motokrosaři. 

V průběhu let se 100% rozšířila i do dalších oblastí včetně silniční cyklistiky a díky svému renomé ve světě motokrosu si získala důvěru a oblibu právě mezi cyklisty.  

100% se vyznačuje inovativními technologiemi a designem. Své produkty vyvíjí ve spolupráci s profesionálními cyklisty a testuje je ve skutečných podmínkách. Tím zajistí, že jejich vybavení splňuje náročné požadavky cyklistů na výkon, bezpečnost a pohodlí. 

V nabídce 100% naleznete širokou škálu produktů pro silniční cyklistiku, včetně cyklistických brýlí, helem, rukavic, oděvů a doplňků.  

Brýle 100% jsou známé pro svou vysokou kvalitu čoček, které poskytují vynikající ochranu před slunečním zářením, prachem a větrem. Navíc nabízejí různé styly a barvy, aby vyhovovaly vkusu každého cyklisty. Své by o tom mohl říci Peter Sagan, který se značkou spolupracuje od roku 2017.  

Spolupráce mezi Petrem Saganem a značkou 100% spočívá nejen v tom, že Sagan je spojen s některými produkty značky, zejména s brýlemi, ale také ve společném vývoji nových produktů a inovací. Sagan poskytuje značce zpětnou vazbu a pomáhá při testování a zdokonalování produktů 100% díky svým obrovským zkušenostem nabitým v profesionálním pelotonu. 

Porozhlédneme – li se v profesionálním silničářském balíku, naleznete brýle 100% také v týmech Bora hansgrohe, Movistar a logicky i v nové Saganově stáji TotalEnergies. Každá ze stájí má vlastní kolekci brýlí a limitovanou edici brýlí má každou sezónu také sám Peter Sagan. 

Peter Sagan LE: Shop 100% Peter Sagan LE Collection - Premium Performance | Ride 100% (100percent.com) 

BORA – hansgrohe Collection: Shop 100% BORA - hansgrohe Collection - Premium Performance | Ride 100% (100percent.com) 

TotalEnergies Collection: Shop 100% TotalEnergies Team Collection - Premium Performance | Ride 100% (100percent.com) 

SE Movistar: Shop 100% Movistar Team - Premium Performance | Ride 100% (100percent.com) 

Nejoblíbenějšími modely zůstávají brýle Speedcraft, S2, S3 a také nový Hypercraft SQ, který poskytuje široké zorné pole původního modelu Hypercraft novým směrem. Kratší čočka získává nově čtvercový profil při zachování optimálního pokrytí a bezkonkurenční ochrany. Brýle jsou doplněny rámem a nosníky z materiálu UltraCarbon a disponují ultra nízkou hmotností 23 gramů. Špičková optika s čočkami Ultra HD, 100% ochrana proti UV záření (UV400), povrchová úprava čoček odolná proti poškrábání, a hydrofobní a oleofobní úprava čoček odpuzující vodu, nečistoty a olej, to vše činí z nového modelu Hypercraft SQ brýle, které snesou ta nejvyšší silničářská měřítka. 

S2

Hypercraft SQ

Více informací na www.ride100percent.com  Mohlo by vás zajímat


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equator
ESI
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE