Tým mužů dosáhl na 19 sezónních vítězství, o které se postaralo 9 závodníků. Přitom téměř polovinu (9) má na svědomí Mads Pedersen. Dvakrát bodovali Bauke Mollema a Mattias Skjelmose.

Z oněch 19 pochází 6 ze závodů nejvyšší kategorie. Giulio Ciccone vyhrál etapu na Giru, Pedersen po etapě na Paris-Nice a Tour a hned tři etapy na Vueltě.

Ženy si připsaly 33 výher, z toho byly 4 etapáky, 16 jednodenních závodů a 13 etap. V tomto ukazateli nenašly přemožitele. O vítězství se podělilo 7 žen ze 14ti členného kádru. Jedničkou byla Elisa Balsamo (9) před Ellen Van Dijk (8), Elisou Longo Borghini (6) a Audrey Cordon-Ragot (4).

Jeden z třech nejlepších světových ženských týmů začínal sezónu se čtyřmi speciálními dresy: mistryně světa, který oblékala Balsamo, mistryně Evropy, kterým se mohla chlubit Van Dijk, a národních šampionek Italky Longo Borghini a Dánky Amalie Dideriksen.

V příští sezóně může navléci dres národní šampionky při časovkách Longo Borghini, Van Dijk je mistryní nejen Nizozemska, ale i světovou taktéž v časovce, národní šampionkou ve stejné disciplíně je i Američanka Leah Thomas a Balsamo je italskou mistryní v hromadném závodě. Takže speciálních dresů bude zase potřeba docela dost.

Za modelky a modely tu byli (zleva) Emils Liepinš, Elisa Balsamo, Bauke Mollema, Tayler Wiles a Giulio Ciccone

Jak se vyvedly ty základní, standardní, nechť posoudí každý sám, neboť vkus může být hodně různorodý a proti gustu žádný dišputát.

Dres od výrobce Santini pro novou sezónu není zcela odlišný od toho předešlého, ale posun je viditelný. Oba týmy mají na trupu převážně bílou barvu, zvýrazněnou linií barvy přes hruď, která je červená pro muže a modrá pro ženy, přičemž ženy mají nyní tmavší odstín modré, než tomu bylo letos. Nově mají oba dresy barevné rukávy, přičemž ženy dostávají světlejší modrou.

Největší změna je však na zadní straně dresu. Oba návrhy se vyznačují zajímavým vzorem, což by mohlo mj. usnadnit rozpoznatelnost na záběrech z vrtulníku.

Na tmavomodrých kalhotách je tentokrát barevný zakončovací pruh tenčí.

Na Giulio Cicconem v cíli vítězné etapy Gira můžeme porovnat změnu, jíž týmový dres mužů prošel.

Ve složení mužského týmu nedochází k žádnému zemětřesení, podepsáno je už 29 lidí, mezi třemi dosavadními nováčky nalézáme i Mathiase Vacka. Žen je oficiálně nasmlouváno 15, z toho je pět nových tváří. Hlavní opory zůstávají, nejzajímavější posilou je Amanda Spratt z BikeExchange.