Videosemináře baví už čtyři roky!

07.02.2018 | Lukáš Istenčin

Videosemináře baví už čtyři roky!

Cyklosemináře.cz společně s webem Roadcycling.cz dosud odvysílaly 44 pořadů a dnes vám nabízíme výběr několika NEJ z uplynulých čtyř let, po která se s vámi setkáváme.

Starší datum vzniku pořadu přitom neubírá nic na jeho aktuálnosti a i dnes se může jednat o zdroj praktických informací v případě, že se aktivně věnujete nějakému z vytrvalostních sportů. Nebo o zdroj teoretický informací v případě, že se zajímáte o obecné zákonitosti sportovní přípravy. Zde jsou naše nej:

Největšího počtu diváků, kteří v reálném čase sledovali naše živé vysílání dosáhl Jiří Dostal ve videosemináři s názvem Laktát a laktátová křivka. V reálném čase tento pořad sledovalo téměř 900 diváků:

Absolutně největší počet shlédnutí, který zahrnuje i opětovné spuštění videa v archivu zatím patří videosemináři Ondřeje Vojtěchovského s názvem Tréninkové prvky:

Největší ohlas a nejlepší hodnocení z hlediska okamžitého, praktického využití získal videoseminář Blanky Procházkové s názvem Výživové doplňky a jejich alternativy:

Na webu RoadCycling.cz se také publikují krátká videa v sekci Poradna. Nejvíce přístupů jsme zaznamenali u videa Ondřeje Vojtěchovského s názvem Nejčastější chyby v tréninku:

 
Tak se nadále dobře bavte u dalších dílů a to každou první středu v měsíci vždy večer od 20:30 hodin. Budeme se na vás těšit!

Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equinox
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE