Videoseriál E-BIKE škola

02.08.2018 | Ondřej Vysypal

Videoseriál E-BIKE škola

Magazín o elektrokolech Electric Bike Action se ve třetím roce své existence na trhu pouští kromě tištěného časopisu a webových stránek www.electricbikeaction.cz také do natáčení videí z testů, akcí a jiných příležitostí.

Tento obsah současně pojímá jako originální formu propagace elektrokol a ukázku toho, co všechno lze s e-biky dělat a zažít, jak se na nich dá jezdit a jak velký faktor zábavy dokáží svým uživatelům nabídnout. Nejnovějším počinem je seriál E-BIKE škola, který se nyní představuje ve formě traileru – nultého dílu.

Dvouměsíčník Electric Bike Action jako jediné oborové periodikum přináší svým čtenářům pravidelně zajímavé a důležité informace ze světa elektrokol a hodlá rovněž projekt E-BIKE školyvyužít jako prostředek k edukaci uživatelů kol s elektrickou dopomocí. Prostřednictvím protagonistů videí (známí biketrialoví jezdci Damjan Siriški, Vašek Kolář a Ondra Šenk) a také prostřednictvím pozvaných hostů nabídne zajímavé rady, tipy a triky a ukáže „běžné“ užívání elektrokol v kombinaci se zábavnými a extrémními kousky špičkových jezdců. Jako důkaz toho, že elektrokolo je úžasný vynález a otevírá jezdcům úplně nové možnosti a další, nový rozměr cyklistiky.

Přejeme příjemnou zábavu u E-BIKE školy a mnoho zážitků v sedle vašich kol a zejména elektrokol!

gallery


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste