Videoseriál E-BIKE škola

02.08.2018 | Ondřej Vysypal

Videoseriál E-BIKE škola

Magazín o elektrokolech Electric Bike Action se ve třetím roce své existence na trhu pouští kromě tištěného časopisu a webových stránek www.electricbikeaction.cz také do natáčení videí z testů, akcí a jiných příležitostí.

Tento obsah současně pojímá jako originální formu propagace elektrokol a ukázku toho, co všechno lze s e-biky dělat a zažít, jak se na nich dá jezdit a jak velký faktor zábavy dokáží svým uživatelům nabídnout. Nejnovějším počinem je seriál E-BIKE škola, který se nyní představuje ve formě traileru – nultého dílu.

Dvouměsíčník Electric Bike Action jako jediné oborové periodikum přináší svým čtenářům pravidelně zajímavé a důležité informace ze světa elektrokol a hodlá rovněž projekt E-BIKE školyvyužít jako prostředek k edukaci uživatelů kol s elektrickou dopomocí. Prostřednictvím protagonistů videí (známí biketrialoví jezdci Damjan Siriški, Vašek Kolář a Ondra Šenk) a také prostřednictvím pozvaných hostů nabídne zajímavé rady, tipy a triky a ukáže „běžné“ užívání elektrokol v kombinaci se zábavnými a extrémními kousky špičkových jezdců. Jako důkaz toho, že elektrokolo je úžasný vynález a otevírá jezdcům úplně nové možnosti a další, nový rozměr cyklistiky.

Přejeme příjemnou zábavu u E-BIKE školy a mnoho zážitků v sedle vašich kol a zejména elektrokol!

loading...


Diskuze k článku

Pro přidávání příspěvku se prosím přihlaste


Podporují nás

ActiveTour
BikeTour
Canyon
Continental
Cratoni
Cube
CYKLOŠVEC
Cyklotrener
Ekoi
ENDORPHINE
ENDURA
Equinox
Fanatik
Flashsport
ForBikes
Fulcrum
HJC
Kalas
Knog
Kolokram
Koloshop
LETAPE
Lapierre
LOOK
MOJEKOLO
Penco
ProgressCycle
ROUVY
Santini
Schindler
SPKOLO
Tubolito
Veloklasik
ZOOKEE