Etapu ze Samoboru do Záhřebu dlouhou 157 km vyhrál mladík z Jumbo-Visma Tim Van Dijke, před etapou třetí v průběžné klasifikaci. Jeho si však pohlídali jak Williams na druhém, tak Markus Hoelgaard na třetím místě, takže v konečném pořadí zůstal Williams první, Hoelgaard druhý a Van Dijk třetí. Bodovačku vyhrál Kooij (Jumbo), vrchaře Simon Yates (BikeExchange), mladíky Van Dijk a týmy Bahrain.
Vítězem Cro Race Stephen Williams z Bahrain - Victorious
Poslední rovinatá etapa na výsledcích tohoto chorvatského etapového závodu kategorie 2.1 už nic nezměnila. Celkovým vítězem se stal 25 letý Brit Stephen Williams, který tak dosáhl zatím největšího úspěchu své cyklistické kariéry.
- Nejčtenější články
-
Po útoku Pogačara jsem byl úplně na dně, přiznal Seixas po Strade Bianche. Tým UAE Emirates-XRG chce talentovaného Francouze získat
-
Ayuso spadl, zranil se a odstoupil z Paříž-Nice. Drsnou čtvrtou etapu vyhrál Vingegaard a s velkým náskokem vede i celkově
-
Pogačar je připraven začít závodit, na Strade Bianche pojede o rekordní čtvrté vítězství
-
Tadej Pogačar je počtvrté vítězem Strade Bianche. Tentokrát jel sám 78 kilometrů
-
Van Aert se po pěti letech vrací na Strade Bianche. Je sice lídrem svého týmu, favoritem však ne