Modolo zvítězil v 3. etapě Okolo Lucemburska

16.09.2021 | Marek Matějka

Sacha Modolo, týmový kolega Petra Vakoče a Lubomíra Petruše, vyhrál 3. etapu Okolo Lucemburska. V hromadném dojezdu porazil Benoita Cosnefroye.

Alpecin - Fenix měl závěr závodu pevně v rukou. V úniku jel Philip Walsleben společně s Benem O'Connorem (AG2R Citroën), Alexem Kirschem (Trek - Segafredo) a Kennethem Van Rooyem (Sport Vlaanderen - Baloise). Skupina měla 6 kilometrů před cílem náskok 25 sekund.

V pelotonu chytal nástupy Petr Vakoč a dělal vše pro to, aby se únik dostal v popředí až do cíle, protože rychlý Walsleben měl velkou šanci na vítězství. Uprchlíci byli přesto dostiženi asi půl kilometru před cílem. Ovšem Alpecin - Fenix měl dobrý plán B, ve kterém Samuel Gaze rozjížděl spurt pro Sachu Modola. Ital sice ztratil zadní kolo svého týmového kolegy, ale prostor ke spurtu si přesto našel a dojel si pro své první vítězství po 3 letech a 7 měsících.

Zkušený cyklista se v cili dojetím rozplakal. Vakoč byl jedním z prvních gratulantů, cílem projel na 26. místě. Vedení v celkovém pořadí drží Marc Hirschi (UAE Emirates) s náskokem 4 sekund před Joãem Almeidou (Deceuninck - Quick-Step).


SEDLOVKA BONTRAGER KARBON

Prodam sedlovy nastavec na kola Trek ....

1500 ,- Více..

střed

Prodám střed Shimano Ultegra systém...

300 ,- Více..

Kazeta Sram XG-1295 X01 Eagle

Prodám novou kazetu Sram XG-1295 X01 Eagle,...

6800 ,- Více..

sedlovka trek karbon

Prodam novy sedlovy nasravec Trek. Jedna se...

1500 ,- Více..